גוטמן: לא שיחקנו טוב

מאמן הפועל ת"א לא מרוצה מהמשחק של קבוצתו ב-0:1 על הפועל פ"ת, אבל יודע שהנקודות הן אלו שחשובות ומסתכל קדימה: "ניצחנו את המשחק ואנחנו הולכים קדימה. אנחנו צריכים לבוא ממוקדים בהמשך"

שבת 18 אפריל 2009
מערכת TELESPORT
הפועל ת"א כבשה את הפסגה שוב. אחרי ה-0:1 על הפועל פ"ת היום, העפילו האדומים למקום הראשון, לפחות עד משחקה של מכבי חיפה מחר בבלומפילד מול מכבי ת"א. 

אלי גוטמן המאושר אמר בסיום: "כשיצאנו לסיבוב השלישי, ראינו בהגרלה שני משחקי חוץ בפתח תקווה, שזה מגרש לא פשוט לשחק בו. היום אנחנו עם 6 נקודות מפ"ת, גם מול מכבי וגם מול הפועל".

"לא שיחקנו טוב היום. במחצית השניה שלטנו יותר במשחק, ואחרי שהם הוציאו את ויסה הלכנו על כל הקופה והכנסו עוד חלוץ. ניצחנו את המשחק ואנחנו הולכים קדימה. אנחנו 6 משחקים לסיום, נמצאים היכן שאנחנו נמצאים".

"אסור לשכוח שיכולת משתנה בהתאם לנסיבות. לשחק ב- 15:00 בצהריים ב'אורווה' זה לא כמו לשחק ב- 21:00 בערב ב'בלומפילד'. אנחנו צריכים לבוא ממוקדים בהמשך ולקחת את הנקודות".

וינסנט אניימה אמר: "אני רוצה להודות לאל ולשחקנים. זה היה משחק קשה ומגרש קשה".

זאב זלצר סיכם: "מהיום שעלינו מהליגה השניה, אנחנו נמצאים מדרך הטבע בסכנת ירידה. בסה"כ השחקנים שיחקו טוב היום, השקיעו הרבה ועשו את הדברים הנכונים, אבל אניימה הציל גול בטוח והיה גם משקוף ובהזדמנות הראשונה שלהם התרומם שחקן לנגיחה חופשי והבקיע. הקבוצה משחקת טוב יותר משבת לשבת, ובסופו של דבר זה יבוא לידי ביטוי בנקודות".


בית"ר ירושלים גברה בחוץ על מכבי פתח תקווה 0:2 וחזרה למירוץ על האליפות. ראובן עטר אמר בסיום: "אנחנו במאבק ואנחנו לא מוותרים. היו לנו משחקים הרבה יותר טובים. קשה לשחק פה, וחשוב מאוד שניצחנו. הקהל 10, הוא מצוין ותומך בקבוצה-וזה מה שחשוב".

רוני לוי: "השבוע היו פרסומים שבית"ר לא מרוצים מהשיבוץ של השופט, ונראה לי שזה השפיע עליו. הוא מיהר ללחוץ ידיים לקבוצה המנצחת, ולמפסידה הוא לא הסתכל אפילו בעיניים. לא ניצלנו את הדקות הטובות שלנו כדי לכבוש, וחבל כי שיחקנו טוב מאוד והיינו ראויים ליותר".


בני סכנין השיגה ניצחון חוץ חשוב בקרית שמונה, כשגברה 0:2 על הקבוצה המקומית. המאמן ערן קוליק אמר בסיום: "צגאי נכנס, הביא תנופה, פתאום התחלנו לחבר מסירות. נהניתי ממנו, הוא עשה שינוי. כולם קיבלו ביטחון והיה שיפור בהנעת הכדור. המחצית השניה היתה משופרת, לא מספיק אבל היא הספיקה כדי לנצח. אנחנו מסתכלים משחק-משחק. בשבוע שעבר עשינו בושות, אבל זה היסטוריה. התכוננו למשחק הזה, ונעשה הכל כדי להישאר בליגה".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק