וולפסבורג ועוד 17

בונדסליגה: "הזאבים" של פליקס מגאת' השיגו ניצחון עשירי ברציפות, הפעם 1:2 על לברקוזן מצמד של גראפיתה ושמרו על יתרון 3 הנקודות בפיסגה. באיירן ניצחה בבילפלד, תבוסה לגלאדבך

שבת 18 אפריל 2009
מערכת TELESPORT
 המחזור ה-28 בבונדסליגה שוחק היום והכותרת של המחזור היא שוב וולפסבורג, הקבוצה המדהימה של פליקת מגאת', שהשיגה ניצחון עשירי ברציפות, 1:2 על לברקוזן ושמרה על פער 3 הנקודות בפיסגה.

לברקוזן עשתה חיים קשים מאוד לזאבים ואף היתה עדיפה ברוב דקות המשחק, אך מלך שערי וולפסבורג והבונדסליגה, הברזילאי גראפיתה העלה את הזאבים ליתרון משער בפנדל שלא היה.

לברקוזן הצליחה להשיג שיויון מוצדק בדקה ה-63 משער של טוני קרוס הצעיר, אך לא היתה לה תשובה לגראפיתה, שבדקה ה-85 מצא עצמו מול שערה של לברקוזן, ומקרוב בעט פנימה, כדי לקבוע ניצחון עשירי ברציפות, בדרך אולי לתואר אליפות היסטורי למועדון הזה.

באיירן מינכן, האלופה המכהנת, השיגה ניצחון בשיניים 0:1 בבילפלד. לוקה טוני האיטלקי היה זה שכבש את השער החשוב של האלופה, ושמר אותה במרחק 3 נקודות מוולפסבורג, במירוץ על התואר.

המפסידה הגדולה של המחזור היתה בורוסיה מנשנגלאדבך של גל אלברמן ורוברטו קולאוטי. גלאדבך מהתחתית חטפה מהלומה בדמות תבוסה 4:1 בפנקפורט ונותרה מסובכת מתחת לקו האדום.

אלכס מאייר (40), ליבראפולוס (47), מרקו רוס (80) ומייקל פינק (89) ניצחו על החגיגה בפרנקפורט. דאמס כבש שער בפנדל עבור האורחים, שמפגרים בנקודה אחרי בילפלד, שמעל הקו האדום.

מי שנמצאת בכושר מצויין לאחרונה היא שטוטגארט, שחזרה בגדול לצמרת עם עוד ניצחון גדול, הפעם 0:3 בחוץ על קלן.

מריו גומס היה כוכב המשחק הזה עם שלושער גדול (16,56,71) עבור קבוצתו בניצחון המרשים הזה. שטוטגארט טיפסה עד למקום השלישי בעקבות הניצחון הזה עם 51 נקודות, 6 נקודות פחות מוולפסבורג המוליכה.

תוצאות נוספות היום:

קרלסוהה - הופנהיים 2:2

בוכום - בורוסיה דורטמונד 2:0

צילום: גטי אימג'

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק