0

בניון: הסיכוי נמוך, לא נוותר

קפטן נבחרת ישראל וליברפול האנגלי׫, יוסי בניון נשלח למסיבת העיתונאים והעניק תקווה: "צריך קצת מזל". גל אלברמן: "אני בכושר מקסימלי. אני מרגיש נהדר". אבי לוזון: "הדירוג של פיפ"א מהטובים בשנים האחרונות"

יום רביעי 02 ספטמבר 2009
אשר גולדברג
נבחרת ישראל נערכת לקראת צמד המשחקים הקרוב, שיחל ביום שבת מול נבחרת לטביה. היום (רביעי) קיימה הנבחרת מסיבת עיתונאים, שאותה ייצג קפטן הנבחרת וקשר ליברפול האנגלית, יוסי בניון וגם גל אלברמן, קשר בורוסיה מנשנגלדבאך מהבונדוסליגה. 

קפטן הנבחרת, יוסי בניון, נאם ראשון במסיבת העיתונאים ואמר: "ברור שיש מעט אכזבה עד כה, למרות זאת יש לנו עדיין סיכוי ואנחנו לא מתכוונים לוותר. עם קצת מזל לטובתנו, יש לנו עוד סיכוי לעלות". 

"אסור לזלזל באף נבחרת, צריך להגי מרוכזים. לפעמים הולך ולפעמים פחות. נבחרת זו נבחרת, צריך לאהוב גם בזמנים הטובים וגם בזמנים הפחות טובים, כלומר גם בכישלונות" - סיכם בניון את דבריו. 


"אני לא בכושר מלא, אבל אתן את הכל". גל אלברמן. (בתמונה: הנבחרת בר"ג)

גם קשר נבחרת ישראל ובורוסיה מנשנגלדבאך, גל אלברמן שלא הרבה לשחק העונה בקבוצתו נכח ואמר: "אני עדיין לא בכושר מלא וחסרות לי דקות ברמות הגבוהות. עבדתי מאוד מאוד קשה כדי להגיע למשחקים כאן בכושר מקסימלי מבחינתי. אני בשיקום לא קצר, פציעות זה חלק מהקריירה. אני מרגיש נהדר ורוצה לתרום לנבחרת".
ȼbr/> מי שמשך את רוב תשומת הלב במסיבת העיתונאים, היה דווקא יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, שמשום מה הופיע בה ברוח קרבית דווקא מול אנשי התקשורת: "אתם כל פעם ממציאים אמירה כזאת או אחרת ומנסים להוכיח אותה לאחר המשחקים"
Ȋ
אבי לוזון גם התייחס לכך שאין מספיק הד תקשורתי והתעניינות גבוהה למשחק מצד האוהדים והגיב: "יש דווקא התעניינות גדולה ברכישת כרטיסים, יש מאות בקשות. אני מאמין שיהיו מעל 25 אלף איש ואני רוצה מכולם לעודד את הנבחרת". 

יו"רĠההתאחדות התייחס גם לעניין הדירוג של פיפ"א, שנשמעת לא פעם ולא פעמיים ביקורת לגביו: "אני לא מבין למה אתם חושבים שהדירוג של פיפ"א מצחיק, הוא הטוב ביותר בשנים האחרונות עבורנו".

"הנבחרת לא שלי ולא שלכם. בגלל שזו לטביה ולא̠שוויץ או יוון אין כל כך הד ורעש, ויש יותר אדישות לאירוע. אנחנו בנבחרת צריכים לעשות את העבודה". - סיכם יו"ר ההתאחדות לכדורגל.

תגובות

טלספורט בפייסבוק