שניידר יקצץ 50 מיליון מהתקציב

הבעלים של מכבי ת"א שוחח עם ראשי הקבוצה והבהיר כי התקציב יקוצץ ב-50 מיליון שקלים. נמני מבקר את השיפוט הגרוע והאוהדים מפולגים

יום שני 20 אפריל 2009
אשר גולדברג
אי הודאות במכבי ת"א הולך וגובר. בסוף השבוע שוחח הבעלים אלכס שניידר עם ראשי הקבוצה והמאמן אבי נמני והשמיע בשורות לא משמחות. שניידר סיפר כי לא הצליח למצוא שותף או משקיע שיכנס תחתיו למועדון ובעקבות כך התקציב שעמד על 70 מיליון שקלים, בטל.

התקציב איתו תתמודד הקבוצה לקראת עונת 2009/10, יקוצץ דרסטית ב-50 מיליון שקלים שלא יועברו לניהול הכללי. מכבי תאלץ להציג בעונה הבאה סגל שחקנים חדש ברובו, שיורכב משחקנים אלמוניים ובינוניים.

הקבוצה תהיה חייבת להיפרד משחקנים בעלי שכר גבוה כדוגמת: דולי ג'ונסון, איגור טומסביץ', ג'ונתן אסוס, יוסי שיבחון, גיז'רמו ישראלביץ' ודרגוסלב יבריץ'. שחקנים ישראלים נוספים ימכרו או יאלצו לקצץ בשכרם.

אוהדי מכבי ת"א חלוקים בדעתם ובמהלך המשחק בבלומפילד, נאלצה המשטרה להתערב בין אוהדי הקבוצה ששרקו בוז לחילופים של המאמן אבי נמני, לבין אלו שמצדדים בדרכו.

נמני המורחק ואנשי מכבי ת"א, האשימו את הקוון עבד אל-עוברה שאישר את השער של פאנטיני שנכבש מעמדת נבדל ברורה. נמני היה בוטה כלפי חלק מאנשי התקשורת, שהינם בנשמתם אוהדי הפועל ת"א ולא עושים עניין כשדופקים שוב ושוב את הצהובים.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק