ישראל מאמינה, גולן בהרכב

החלה הספירה לאחור לקראת יציאת הנבחרת לר"ג. השחקנים עברו הרצאה טקטית, ולאחריה פורסם ההרכב שכולל את עומר גולן. שחקן בנבחרת: "ישראל תנצח, נמשיך בקמפיין למונדיאל"

שבת 05 ספטמבר 2009
אשר גולדברג

בנבחרת ישראל קמו הבוקר (שבת) ליום ששוב מוגדר ע"י חובבי הכדורגל, כמשחק הגורלי והחשוב ביותר של הכדורגל הישראל, וכך זה תמיד שלישראל אין ברירה אלא לנצח את ללטביה, שגם לה יש עדיין יומרות להאבק על הכרטיס למונדיאל.

ߔשחקנים קיימו הבוקר טיול לאורך חוף היום. לאחר מכן עברו הרצאה טקטית, שבסופה פורסם ההרכב לקראת היציאה לאיצטדיון ר"ג.

שחקן בנבחרת ישראל אמר הבוקר: "ישראל תנצח את לטביה, אנחנו נמשיך את הקמפיין לקראת המונדיאל בדרום אפריקה. אין שߕם אפשרות אחרת. הפעם אנחנו חייבים להוכיח שהכדורגל והחלומות ממשיכים".

 כבר אתמול תרגל דרור קשטן את ההרכב, אשר כאמור פורסם היום: אוואט, שפונגין, קינן, סטרול, בן דיין, אלברמן, כיאל, בניון, ברדה, קטן, גולן.

קשטן התלבט בהתקפה בין בן סהר לעומר גולן, והחליט לבסוף שחלוץ לוקרן יפתח בהרכב. סהר, שרק השבוע החלים משפעת, ימתין להזדמנות על הספסל.

דרור קשטן והצוות המקצועי מוכנים טקטית למשחק והעבירו הכנה מיוחדת נוספת עם הנקודות החזקות של האורחים. קשטן ביקש ריߛוז מלא ולא להיות עם הראש במשחק שיתנהל במקביל בין שוויץ ליוון.

שחקן בנבחרת ישראל אמר: "אם נמלא במדויק את כל ההוראות הטקטיות של דרור קשטן, אין סיכוי שלטביה תפתיע אותנו. אנחנו נבחרת טובה, הם רוצים להפתיע אבל הסיכויים לכך ממש קלושים".
כדי לא להיות מוטרדים ולאבד ריכוז לנוכח המשחק שיתנהל במקביל בשוויץ, ביקש דרור קשטן שלא להעביר לו תוצאות ביניים וגם השחקנים התבקשו שלא להתייחס לקולות וקריאות מהקהל, שצעקותיו במקרה של שער לזכות יוון רק יפריעו במשימה.

דרור קשטן תירגל פעם נוספת משחק בקו האחורי, שבו התבקשו השחקנים להימנע ככל שביכולתם ממסירות רוחב, כפי שהמסירה של דדי בן-דיין הביאה לשער השוויון, 1:1 במשחק בלטביה. קשטן ביקש להעביר כדורים קדימה ולא להסתכן מול המתפרצות של האורחים המהירים.

במשחק הערב יהיו נציӒים של נבחרת לוקסמבורג ונציגים של שוויץ ויוון שיעקבו אחרי ישראל ולטביה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק