יובנטוס נענשה במשחק רדיוס

בעקבות הקריאות הגזעניות של אוהדי יובנטוס נגד באלוטלי ביום שבת האחרון, החליטו בוועדת המשמעת להעניש את הגברת הזקנה במשחק רדיוס ללא קהל: "לא נעשה מספיק כדי למנוע זאת". קנאברו בדרך חזרה ליובה

יום שני 20 אפריל 2009
מערכת TELESPORT
 באיטליה עדיין סוערות הרוחות לאחר משחק העונה ביום שבת האחרון, בין יובנטוס לאינטר. הפעם לא מדובר על שגיאות שופטים או כרטיס אדום שלא לצורך, אלא בעיקר על התנהגות אוהדי יובנטוס כנגד באלוטלי, שחקנה שחום העור של אינטר וקריאות הגזעניות שהופנו כלפיו. 

במהלך המשחק שבו באלוטלי כבש את השער היחיד של אינטור, נקראו אין ספור קריאות גזעניות כנגדו. בעקבות כך הועמדה יובנטוס לוועדת המשמעת והוחלט להענישה במשחק רדיוס אחד ללא קהל. 

העונש יתורגם כבר במשחק מול לצ'ה ב-3 במאי הקרוב. השופט שקבע את העונש, גיאנפאולו טוסל אמר: "היה צריך להדיח את האוהדים האלה כמה שיותר מהר מהמגרשים, כנגד התנהגותם הגזענית ולא נראה כי עשו דיי מספיק לכך". 

נשיא יובנטוס, גובאני קובולי גיגלי אמר לפני ההחלטה: "בשם אוהדינו הגדולים, אני מגנה את ההתנהגות של הקומץ הקטן שניסה לכער אותנו אבל הוא לא יצליח. אני מגנה את ההתנהגות כנגד באלוטלי".

קנאברו עשוי לחזור ליובנטוס

התקשורת האיטלקית והספרדית מדווחת היום (שני) שבלמה האיטלקי של ריאל מדריד, פאביו קנאברו, עשוי לחזור הקיץ ליובנטוס ולסיים בה את הקריירה המפוארת שלו.

סוכנו של הבלם, ג'טאנו פדאלה אישר: "קנאברו החליט על עתידו. המגעים עם יובנטוס נמצאים בשלב מתקדם ואנחנו שמחים לשמוע שמועדון מפואר כמו יובנטוס מעוניין בו ונשמח ולחזור לאיטליה. קנאברו רוצה להאריך את הקריירה המפוארת שלו והוא ישמח לעשות זאת במועדון כמו יובנטוס".


קאנברו ומרסלו. רוצה לחזור הביתה (gettyimages)

קנאברו קושר גם עם חזרה אפשרית לנאפולי, המועדון בו גדל, אך נשיא המועדון אורליו דה לאורנטיס מסרב לקלוט אותו, בטענה הוא מבוגר מידי ואינו מתאים למועדון.

קנאברו בן ה-35 נחשב לאחד הבלמים הטובים בעולם והיה השחקן המצטיין במונדיאל האחרון, בו זכתה נבחרתו איטליה בגביע העולמי. חוזהו של השחקן בריאל מדריד מסתיים בתום העונה ויובנטוס לא תצטרך לשלם דמי שיחרור עבורו.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק