נקבע השופט הקפריסאי בדרבי

קוסטאס קפיטניס הקפריסאי, יהיה זה שינהל את הדרבי התל אביבי ביום ראשון הבא. מאיר לוי ישפוט את המשחק הרגיש בין מכבי חיפה להפועל ק"ש

יום שלישי 21 אפריל 2009
אשר גולדברג
 קוסטאס קפיטניס, השופט הקפריסאי הבכיר ביותר, יהיה זה שינהל את משחק הדרבי בין מכבי להפועל ת"א ביום שני הבא.

ההחלטה על שיבוצו של הקפריסאי כשופט במשחק הדרבי, מגיעה במסגרת חילופי השופטים בין ההתאחדויות הקפריסאית והישראלית, במיוחד במשחקים המוגדרים כמשחקים רגישים.

משחק הדרבי רגיש מאוד לא רק בגלל היותו דרבי, אלא גם ובעיקר בשל טענות הקיפוח החוזרות ונשנות של מכבי ת"א והעובדה שזהו משחק קריטי עבור הפועל ת"א, משחק שיכול להכריע את גורל האליפות. שבתאי נחמיאס ואייל חתוכה המנוסים, ישמשו כקוונים ויסייעו לקפריסאי, יחד עם מנשה משיח שישמש כשופט רביעי.

גם חיים יעקב, לירן ליאני ואסף קינן הישראלים, כבר שפטו במהלך השבועות האחרונים בהצלחה משחקים רגישים בליגה בקפריסין.

את המשחק בין מכבי חיפה להפועל ק"ש בקרית אליעזר, ינהל השופט הוותיק מאיר לוי, שזכור בשל טעויות השיפוט שלו במשחק בין הפועל ת"א ל-מ.ס אשדוד לפני שבועיים. אלון יפת ינהל את משחק התחתית בין הכח עמידר ר"ג לבין בני סכנין.

יתר השיבוצים בליגת העל: בית"ר ירושלים - מ.ס אשדוד (אסף קינן). בני יהודה - מכבי פ"ת (לירן וקסברגר). מכבי נתניה - הפועל פ"ת (לירן וקסברגר)

בליגה הלאומית, וראל גרינפלד שובץ במשחק הביתי של הפועל ב"ש מול עירוני רמה"ש, משחק שעשוי להיות משחק העלייה של ב"ש. איתן תבריזי ישפוט במשחק התחתית בין עירוני קרית אתא למכבי הרצליה.

יתר השיבוצים בליגה הלאומית: הפועל עכו - הפועל ירושלים (מור חיים). הפועל ר"ג - הפועל כפ"ס (אשר כהן). הפועל חיפה - בני לוד (אילן ועקנין). הפועל רעננה - מכבי אחי נצרת (לירן ליאני)

צילום: גטי אימג'

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק