למכירה: ברוכיאן, יצחקי ואלברז

בית"ר י-ם מפעילה את תכנית החרום כדי לשרוד את העונה הבאה. גם עידן טל, תמוז, פרננדז ובן-שושן יוצעו למכירה למועדונים אחרים באירופה. הסכום אותו מקווים להכניס לקופה הוא מעל 30 מיליון שקלים

יום שלישי 21 אפריל 2009
אשר גולדברג
בית"ר י-ם כבר נערכת למאבק הגדול שיחל בחודש יוני, עם תום העונה הנוכחית, בהכנת עונת 2009-10, זאת בצל החשש שארקדי גאידמאק אכן עוזב והקבוצה תלך להליכי פירוק. תכנית החירום וההצלה כוללת את מכירתם של כוכבי הקבוצה והחיסכון בשכרם הגבוה.

בבית"ר מתכוננים להכנת קבוצה בתקציב נמוך, עבור אבירם ברוכיאן, ברק יצחקי וכריסטיאן אלברז, מעריכים במועדון, שניתן לקבל סכוך כולל של מעל 3 מיליון יורו. גם תמוז, פרננדז ובן-שושן צפויים להימכר בסכום כולל של קרוב לשני מיליוני יורו.

את עידן טל ינסו להעביר למועדון אחר בכדי לחסוך את שכרו הגבוה. הכוונה היא שמהמכירה והחיסכון בחוזים יכנסו לקופת המועדון, בין 30 ל-37 מיליוני שקלים, סכום שיאפשר להציב קבוצה צנועה, אך מכובדת, למאבקי הצמרת בעונה הבאה ובעיקר, החזרתם של שחקנים המושאלים למועדונים אחרים בישראל.

שחקנים בעלי חוזים גבוהים שיהיה קשה לשחררם, הם שמעון גרשון ואריק בנאדו, את האחרון רוצים בבירה גם בעונה הבאה. מסיימי החוזים בתום העונה הם מיכאל זנדברג והשוער טברטקו קאלה, השניים יעזבו בסיום העונה.

נכון להיום, אין ליו"ר קורנפיין, מקורות להביא סכום של 5 מיליון יורו, כערבות לרישום הקבוצה באירופה. גורם המקורם לבית"ר י-ם אמר: "אם בית"ר לא תזכה בתואר האליפות - ההשתתפות בגביע אופ"א החדש לא מעניינת ואפשר שבית"ר תוותר על ההשתתפות בו."

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק