ארשבין פשוט מסוכן

ארסן ונגר מחכך ידיים על הרכש הרוסי של התותחנים, שכבש אמש (שלישי) רביעיה בתיקו 4:4 מול ליברפול באנפילד. 16.5 מיליון יורו שולמו לזניט בעבור החלוץ, והוא שווה כל סנט

יום רביעי 22 אפריל 2009
מערכת TELESPORT
לא הרבה שחקנים יכולים לרשום ברזומה שלהם הישג של רביעיה במגרש שהוא אולי הקשה באירופה. בארסנל מתענגים על יכולתו של חלוץ הרכש של הקבוצה, אנדרי ארשבין (27). האחרון כבש לא פחות מארבעה שערים בתיקו 4:4 באנפילד מול ליברפול, כאשר כל שער יפה יותר מקודמו, וללא ספק, בלעדיו התותחנים היו מובסים.


                         ארשבין, רביעיה באנפילד (Gettyimages)

"המהלכים היו יפים, אבל הסיום שלו היה קטלני. ארשבין הוא פשוט שחקן מסוכן", סיכם מנג'ר ארסנל, ארסן ונגר, בסיום המשחק. "יש לו הרבה מהלכים וטריקים בימין ובשמאל, היתרון שלו הוא יכולת שחרור הכדור בבעיטות לשער".

ארסנל שילמה עבור החלוץ הרוסי לא פחות מ-16.5 מיליון יורו, אשר נקבעו כתג המחיר אחרי עונה מצויינת עם זניט סט. פטרסבורג, עימה זכה ארשבין בגביע אופ"א אשתקד. בנוסף, ארשבין הצטיין במדי נבחרת רוסיה ביורו האחרון ונבחר לנבחרת הטורניר.

ארשבין שיחק מאז שנת 2000, עונתו הראשונה בבוגרים, בזניט סט. פטרסבורג, במדיה כבש לא פחות מ-221 שערים ב-238 הופעות בלבד. במדי התותחנים כבש החלוץ 6 שערים, ב-8 משחקים, והרגל עוד נטוייה.


תמונות: Gettyimages


תגובות

1

טלספורט בפייסבוק