ברצלונה וריאל בעקבות ריו

באנגליה מדווחים כי ברצלונה וריאל מדריד עשויות לפתוח במאבק על מנת לרכוש את בלם מנצ'סטר יונייטד ונבחרת אנגליה, ריו פרדיננד. לבלם חוזה בשדים האדומים עד ל2013

יום שני 07 ספטמבר 2009
נמרוד הגפני
 הסאן האנגלי מדווח כי מנצ'סטר יונייטד צפויה להיאבק שוב על אחד מכוכביה המחוזר על ידי מועדוני הפאר הספרדים. לאחר שאיבדו את כריסטיאנו רונאלדו לריאל, הפעם עומדים השדים האדומים בפני התעיינות חזקה מאוד של ברצלונה וריאל מדריד בשרותיו של הבלם ריו פרדיננד.

פרדיננד בן ה30 חתום על חוזה במנצ'סטר יונייטד עד ל2013 אולם ישנה הסתברות כי מנצ'סטר תנסה להרוויח ממכירה של הבלם אשר סבל מפציעות חוזרות ונשנות בשנה האחרונה.

רәו פרדיננד נרכש על ידי מנצ'סטר יונייטד מלידס בהעברה היקרה ביותר בתולדות אנגליה עד לאותה שנה ומאז שהגיע לשדים האדומים הוכיח כי הסכום האדיר ששולם עליו היה שווה כל פני. הבלם היה אחד מעמודי התווך בהגנה של יונייטד שנחשבה במשך שנים להגנה החזקה ביותר באירופה.
גם בסביבתו של הבלם לא פוסלים את האפשרות למעבד לספרד. ריו פרדיננד מתכנן כבר את עתידו לאחר הפרישה ומתכנן להקים מספר בתי עסק הכוללים הקמת חברת תקליטים ומועדון כדורגל. בנוסף מתכנן פרדיננד להקים מגזין בנושא לייפסטייל.

פרדיננד יודע כי יוכלĠלהאיץ את עסקיו המתוכננים אם יעבור לספרד ובכך יגדיל באופן משמעותי את קהל היעד אליו יפנה בעתיד. בנוסף, אומרים מקורבים לבלם, יוכל פרדיננד להשיג תארים נוספים ולמצוא לעצמו אתגר חדש לאחר שלקח במדי מנצ'סטר יונייטד את כל התארים האפשריים כולל אליפות אנגליה ואליפות̠אירופה

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק