ביתר ירושלים בחצי הגמר

רבע גמר גביע המדינה: כשהאליפות נראית די רחוקה ממנה, הגביע דווקא הולך ומתקרב לעברה של הדאבליסטית מאשתקד. בית"ר גברה על הפועל כפ"ס 1:2 והבטיחה את מקומה בשלב הבא

יום רביעי 22 אפריל 2009
מערכת TELESPORT

מחזיקת גביע המדינה, בית"ר ירושלים, הבטיחה הערב (רביעי) את מקומה בחצי גמר גביע המדינה, אחרי שגברה על הפועל כפר סבא בתוצאה 1:2. אחרי שיצאו כמעט סופית ממאבק האליפות, חניכיו של ראובן עטר אינם מתכוונים לוותר על הגביע, ומקווים להשאיר אותו לעונה נוספת בבירה. 

בית"ר השתלטה על המשחק כבר בתחילתו, אך לא הצליחה להכניע את שוער המשנה של כפ"ס, בוריס קליימן בתום 45 הדקות הראשונות. בדקה ה-57, עמית בן שושן קבע 0:1, אבל כעבור 5 דקות בלבד הצליחה המארחת לאזן בזכות שער של אזאוצ'ה אודינקה. בדקה ה-76, ברק יצחקי החזיר את היתרון לדאבליסטית.

מהלך המשחק:

דקה 14- אודינקה התרומם לכדור קרן, ומכ-12 מטרים נגח אותו לעבר פינת השער של קאלה, אבל דוד אמסלם הציל מהקו.

דקה 15- בית"ר יצאה למתפרצת, בסיומה עמית בן שושן קיבל את הכדור כשהוא לבדו מול קליימן, אבל שלח את הכדור אל הרשת החיצונית.

דקה 18- ברק יצחקי שלח בעיטה חופשית מכ-25 שחלפה על פני החומה של כפ"ס, אבל קליימן היה במקום כדי לקלוט. 

דקה 33- דאבל פס בין יצחקי לברוכיאן הסתיים בבעיטה של האחרון, כשהוא חופשי לגמרי בתוך הרחבה, לרשת החיצונית.

דקה 53- ברוכיאן חדר לרחבה, ושלח כדור מדויק למסגרת של קליימן. לצערו של הקשר הבית"רי, השוער הצליח להדוף.

דקה 57- עמית בן שושן קבע- 0:1 לבית"ר ירושלים. דאבל פס של בן שושן וברוכיאן ברחבה, הסתיים בשער שהעלה את הצהובים-שחורים ליתרון.

דקה 59- השליטה המוחלטת של בית"ר במשחק נמשכה, ודריו פרננדז היה קרוב להכפלת התוצאה אחרי ששלח בעיטה חזקה מרחוק לעבר המסגרת, אבל קליימן אגרף את הכדור.

דקה 62- אזאוצ'ה אודינקה איזן את התוצאה- 1:1 בכפ"ס. חן עזרא קיבל כדור עומק והמשיך אותו בהגבהה מדודה לראשו של אודינקה, שמקרוב נגח פנימה לרשת של קאלה.

דקה 76- ברק יצחקי החזיר את היתרון לבית"ר, 1:2 לדאבליסטית. בן שושן בעט מתוך הרחבה למשקוף, יצחקי שלח את הריבאונד מקרוב פנימה.

הרכב הפועל כפ"ס: בוריס קליימן, עמירן שקלים (מתן אלגאווי 80'), איימה לאבי, מעוז סמיה, עמאר מנצור, גיא טוביאק (אלירן סיימון 86'), עידן שום, איתי אלקלסי, חן עזרא, גיא דיין ואזאוצ'ה אודינקה.

הרכב בית"ר ירושלים: טברטקו קאלה, שמואל קוז'וקין, שמעון גרשון, אריק בנאדו, דוד אמסלם, דריו פרננדז, עידן טל, עידן ורד, אבירם ברוכיאן (ניר נחום 89'), עמית בן שושן (טוטו תמוז 87') וברק יצחקי.

שופט: אלי חכמון.
צילום: בית"ר. נט.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק