גרשון על סף סיכום בבש

בלם בית"ר ירושלים, שמעון גרשון, קיבל פנייה מגיא עזורי ונוטה להיענות לה בחיוב ולהצטרף לטברטקו קאלה, שחתם כבר במועדון. בית"ר: לגרשון חוזה אצלנו. לא קיבלנו שום פנייה

יום רביעי 03 יוני 2009
אשר גולדברג

בלם בית"ר ירושלים, שמעון גרשון, קיבל הצעה לחתום בהפועל באר שבע, והוא צפוי להיענות לה בחיוב ולחתום על חוזה במועדון הדרומי בתוך 48 שעות.

הרעיון לצרף את גרשון הינו של המאמן גיא עזורי, שהיה המתווך העיקרי בצירופו של גרשון לפני 3 שנים מהפועל תל אביב לבית"ר ירושלים.

בבית"ר ירושלים הדגישו הערב כי לגרשון חוזה במועדון גם לעונה הבאה וכי הקבוצה לא קיבלה כל פנייה מבאר שבע,  ובכל מקרה יהיה צורך לפתוח איתה במשא ומתן.

ללא ספק, צירוף שחקן במעמדו של גרשון מוכיח כי באר שבע ינסו להתודד בעונה הבאה על תואר האליפות וברור שהשאיפות של הקבוצה יהיו להתמודד על אחד מ-3 המקומות הראשונים.

קאלה כבר חתם

טברטקו קאלה, שוערה הקרואטי של בית"ר ירושלים, חתם בהפועל ב"ש, שחזרה לליגת העל.

קאלה יחליף בין הקורות של ב"ש את אסי רחמים, שפרש בתום העונה אחרי קריירה ארוכה מאוד ומפוארת. את העובדה שקאלה בדרך לבאר שבע פירסם אשר גולדברג בלעדית ב-TELESPORT לפני כשבועיים.

מכבי ת"א אמרה לא לקאלה

בשבועות האחרונים התדפקו שליחיו ונציגיו של טברטקו קאלה, שוערה הקרואטי של בית"ר ירושלים, על פיתחה של מכבי ת"א. נציגי השוער המצטייין, הציעו את קאלה לעונה הבאה למכבי ת"א, תמורת חוזה מופחת משמעותית. גם

מכבי ת"א דחתה את כל הפניות והעבירה את אותו מסר ברור וחד משמעי לקאלה: "לא תודה, חפש לך מועדון אחר".

גורם במכבי ת"א הבהיר: "קאלה ברח ממכבי ת"א בגלל כסף מעט יותר גדול בבית"ר ירושלים. לא צריכים שחקנים מהסוג שלו, הוא לא בתוכניות של מכבי ת"א, פשוט שיפסיק לשלוח שליחים כמו רכבת דוהרת". נכון לעכשיו, מכבי ת"א לא תמשיך עם השוער הסרבי דראגוסלאב יבריץ', שחוזהו לא יחודש. בקבוצה בודקים את אופציית צירופו של שוער מכבי פ"ת, אוהד כהן. 

צילום: אסף שקד, בית"ר.נט

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק