קאקה במקום רונאלדו

היונייטד כבר מחפשים מחליף לכריסטיאנו רונאלדו, הנחוש לעזוב למדריד. נציגיו של קאקה הציגו את דרישות השכר של הברזילאי: 135,000 פאונד לשבוע ו-35 מיליון לחמש שנים. סכום ההעברה טרם נידון

שבת 25 אפריל 2009
מערכת TELESPORT
במנצ'סטר יונייטד מתחילים לחשוב על פתרונות לבעיה שעושה רושם שכמעט בוודאות תעסיק את השדים האדומים בקיץ - עזיבתו של רונאלדו לריאל מדריד. אחרי הפיאסקו הגדול סביב ההעברתו של הברזילאי ממילאן בינואר האחרון ומחאת האוהדים נגד המהלך, נראה שאולי הפעם יבשילו התנאי למעבר אפשרי של הקשר-חלוץ לאנגליה.

דיווחים באנגליה מספרים על פגישה ראשונית, שהגודרה כטובה, בין נציגיו של קאקה לבין נציגי אלופת אנגליה ואירופה. הדיווחים מדברים על פגישה חיובית, בה הביע הברזילאי רצון לעבור לאולטראפודד.

דרישות השכר של קאקה הן שכר שבועי של 135,000 פאונד, בחוזה לחמש שנים וסה"כ של 35 מיליון פאונד. מדובר בסכומים גבוהים, אך ללא ספק אפשריים ברמות השכר המקובלות בין מועדוני הצמרת באירופה ויונייטד בינהם.

אחרי שבינואר הסכימה מנצ'סטר סיטי לשלם כ-100 מיליון פאונד עבור קאקה, נכון לשלב מוקדם זה, עדיין אין דיונים בנושא סכום ההעברה בין יונייטד ומילאן, אך לפי הערכות שונות, מדובר בסכום הנע סביב 70 מיליון פאונד.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק