עטר החליט: שטראובר בהרכב

אמיר שלח מונה לעוזרו של עטר בנתניה. מרטין פראדיסו מאורגוואי אמור לסכם עד סיום העונה. עטר הכניס בחוזהו מענק על הגעה לגביע אופ"א. יאמר התנצל בפני גוטמן

יום חמישי 04 ינואר 2007
אשר גולדברג, עדי גלסקה
היום בצהריים נקבע כי אמיר שלח, בעבר שיאן ההופעות בנבחרת ישראל וקפטן הנבחרת יהיה עוזר המאמן של ראובן עטר במכבי נתניה. שלח שיחק במרבת הקריירה שלו במכבי תל אביב, אך סיים אותה כשחקן מכבי נתניה.

אמיר שלח ל- TELESPORT: "אני שמח לחזור זה מרגש. היו לי כל מיני הצעות בעבר, הפעם זה הסתדר לשני הצדדים".

מרטין פראדיסו, החלוץ מאורגוואי שכבש 2 שערים בהפסד נתניה בגביע הטוטו 5:2 מול מכבי ת"א, אמור לחתום בקבוצת היהלומים עד סיום העונה, עם אופציה לעונה נוספת. פראדיסו יעבור אימונים מיוחדים כדי לשפר את כושרו הגופני הלקוי.

ראובן עטר, המאמן החדש של הקבוצה, יזכה למענק מיוחד אם מכבי נתניה תצליח לשדרג את מעמדה ולהגיע לאופ"א. 

עטר, אשר ביקש להשאיר את ג'ף טוטואנה, יבדוק אפשרות להחזיר למועדון את הבלם ליאוניד קרופניק, אשר שוחרר ממכבי הרצליה והיה בדרך להפועל נצרת עילית. הבעלים דניאל יאמר מתכנן לשוחח עם השחקנים לקראת המשחק בשבת מול הפועל כפ"ס. 

דניאל יאמר הבעלים של מכבי נתניה התקשר היום למאמן המפוטר אלי גוטמן והבהיר לו: "אני מתנצל באם נפגעת. הייתי חייב לזעזע את הקבוצה והיה לי קשה לדבר איתך בסערת רגשות".

מאמן מכבי נתניה, ראובן עטר, מנסה לנתק את השחקנים מכל ה'פסטיבל' סביב מינויו ופיטוריו של גוטמן והבהיר להם שעליהם להתרכז במשחק החשוב מול הפועל כפ"ס בשבת. 
למרות הסאגה סביב לירן שטראובר, מתכוון עטר לפתוח עם השוער הותיק בין הקורות. עטר שוחח עם שטראובר והבהיר לו שהוא מבחינתו פותח עימו דף חדש, והוא חוזר להרכב.

פורסם לראשונה: 04/01  12:00

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק