גאידמק: מתנתק מביתר

פרסום ראשון: ארקדי גאידמק שוחח בסוף השבוע עם איציק קורנפיין, והודיע לו: "אני מתנתק חד צדדית מבית"ר ירושלים, טפל בקבוצה כרצונך". נראה שאם לא יקרה נס, הקבוצה תלך לפירוק

שבת 25 אפריל 2009
אשר גולדברג
חגיגות הניצחון הערב (שבת) של בית"ר ירושלים על מ.ס. אשדוד והאפשרות לזכות גם בגביע המדינה בנוסף לאליפות, לא משמחים איש בבית"ר ירושלים. 

יו"ר המועדון, איציק קורנפיין, סיפר בסוף השבוע למקורביו שבית"ר תלך בסוף השנה ככל הנראה לפירוק, זאת בעקבות שיחתו עם ארקדי גאידמק השוהה כבר חמישה חודשים ברוסיה ואינו מתכוון לשוב לישראל.

גאידמק שוחח עם קורנפיין, והודיע לו שהוא מתנתק סופית מבית"ר ירושלים ואינו מתכוון להשקיע אפילו שקל אחד במועדון לעונה הבאה. גאידמק הודיע ליו"ר שלו שינהל את הקבוצה כראות עיניו ולפי מיטב הבנתו. 

נכון לעכשיו, ישנם לקבוצה את הכספים בפעילות שוטפת עד סוף חודש מאי, אבל לאחר מכן- שוקת שבורה והתחייבויות כספיות לעונה הבאה בסכום של כ-60 מיליון שקלים. 

אם לא יימצא גורם פיננסי שיעזור לקבוצה, לא יהיה מנוס מהליכה משפטית לפירוק, והאפשרות שבית"ר תוענש בהפחתה של 9 נקודות באופן מיידי בעקבות ההליך, גורמת דאגה לאוהדים ולראשיה.

רוב השחקנים חתומים על חוזים כבדים בשכר שנע בין 400 אלף דולרים ל- 600 אלף דולרים, שחקנים כמו שמעון גרשון, עידן טל, דריו פרננדס, כריסטיאן אלברז, ברק יצחקי, אבירם ברוכיאן, עמית בן שושן וטוטו תמוז- שיהיו חייבים לוותר על שכרם או להימכר למועדונים אחרים בארץ או באירופה.

חיפה הולכת על יצחקי וברוכיאן 

ברק יצחקי ואבירם ברוכיאן, מתעתדים להגיע כבר בקיץ למכבי חיפה. אלו הן התוכניות של נשיא מכבי חיפה יעקב שחר, כש במידה ומכבי חיפה תזכה בתואר האליפות יעניינו את המועדון שני שחקנים נוספים, תלוי במחירם- כריסטיאן אלברז ועמית בן שושן.

מבין שחקני בית"ר שאינם מודאגים מהקריסה, נמצאים השוער טברטקו קאלה ומיכאל זנדברג, שמסיימים את חוזהם בחודש הבא.  

 

 

 

 

 

 

 

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק