הרגשתי שאקלע את הסל

פלייאוף: כוכב הניצחון של אשקלון, טרה קלי, חש את הזריקה האחרונה, שניצחה את מכבי ת"א: "זה נהדר לנצח את מכבי ת"א". בלינקו: "לא ראיתי את הזריקה האחרונה". גרשון: "הם ניצלו את החולשות שלנו"

שבת 25 אפריל 2009
שלמה חסיד

דרמה אמיתית ליוותה את המשחק הראשון בפלייאוף הישראלי, כאשר אליצור אשקלון הדהימה 95:96 את מכבי תל אביב ועוד בהיכל נוקיה.

טרה קלי, שקלע את הסל המדהים בסיום אמר: "אמרתי לכולם שהרגשתי את זה. הלכתי לפינה ופשוט קלעתי את זה. מכבי קבוצה נהדרת, רצינו ללכת צמוד ובסופו של דבר עשינו זאת. שיחקתי מולם כמה פעמים, זהו ניצחון נהדר לנצח קבוצת יורוליג. אנחנו מכבדים אותם". 

קלי הוסיף: "בסופו של דבר לקחתי את הזריקה הזאת, למזלי ניצחתי. נפלתי אחורה לא ראיתי אם הכדור בכלל נכנס. זה מרגש". לקראת המשך הפלייאוף: "יהיה לנו קשה, אבל המומנטום אצלנו. ננסה להמשיך זאת וכמובן כדי לנצח. ההגנה היא שם המשחק שלנו הערב". 

רובי בלינקו, המאמן המאושר מאשקלון: "לא עבר לי כלום בראש, לא ראיתי את הזריקה הזאת. זה מזל, או שזה נכנס או שזה יוצא. זה מה שכיף בכדורסל ובספורט. היינו במשחק בזכות זה שהשחקנים רצו. מכבי קבוצה מצויינת, יש לה המון כלים. רצינו שהם ירדמו קצת, אתם עזרתם לנו בזה, כולנו שלחו אותנו החוצה מהר. לא שמו אלינו לב וזה למעשה עזר לנו". 

"זהו לא הניצחון הכי גדול שלי בקריירה. למכבי יש עכשיו 3 משחקים לשחק כדי לנצח אותנו, לנו נשאר 2 בלבד". 

השחקן המצטיין, ראשון טרנר : "זה בהחלט מרגש, לא נכנענו ובסיום קלענו סל ענק מהפינה לניצחון. זה היה משחק של עליות וירידות, נלחמנו וחזרנו. זה לא נגמר, מכבי קבוצה נהדרת. יש לנו משחק קשה באשקלון ונמשיך לעבוד כדי לנצח. הסל היה מדהים, הוא אמר לנו שהוא יקלע את הסל הזה, זה באמת סל לא יאמן".

פיני גרשון התייחס להפסד: "ידענו שיהיה קשה. אם אנחנו לא יודעים לנצח משחקים שאנחנו מוליכים, זה בעיה שלנו. מגיע לנו להפסיד, יותר נכון מגיע להם. לא היה להם מה להפסיד, הם נלחמו. הם ניצלו את החולשות שלנו הכי טוב שאפשר, לא עשינו עצירות שהיינו צריכים. שגיאה פה ושם, עשינו שגיאה הגנתית והכדור ירד לאן שהוא צריך". 

לקראת המשך הסידרה: "זה לא יהיה קל, כפי שלא היה קל פה. אם זה היה משחק בחמישי אז היה יותר קל, אבל המשחק בעוד 9 ימים, זה לא הולך להיות קל בכלל".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק