טפו, טפו, טפו, טל בריא

דנה בורשטיין, רעייתו של כוכב מכבי ת"א העניקה היום ראיון בלעדי לקראת הקאמבק של בעלה: טל לא מרבה לחשוף רגשות, אבל כשהוא יעלה על הפרקט הלילה הוא יתרגש. אליהו כשיר

יום חמישי 04 ינואר 2007
שלמה חסיד

דנה בורשטיין, רעייתו של שחקן מכבי תל אביב טל בורשטין, שעומד לעשות הערב קאמבק במדי מכבי תל אביב, אמרה היום ל-TELESPORT ערב המשחק: "היום הגדול הגיע, אנחנו מתרגשים ומצפים כבר לראות אותו על המגרש, זה מאוד מיוחד".

דנה הוסיפה: "דיברתי עם טל היום, אבל כבר הספקתם להכיר את טל, הוא לא מרבה במלים ולא בחשיפת הרגשות, אבל אני מכירה אותו ובטוחה שהוא מתרגש. וברגע שיגיע הרגע שבו הוא יעלה על הפרקט, כמו כל בנאדם, זה טבעי, הוא יתרגש".

על המשחק הצפוי היום נגד רומא האיטלקית אמרה דנה: "יהיה משחק טוב בלי קשר לטל. אני לא רוצה לדבר על היכולת של טל הערב, אני רק שמחה שהוא חוזר למגרש. אני לא יודעת כמה אפשר לדעת לפי האימונים, אבל באימונים הוא מצוין, והוא חוזר כך לאט לאט לאט לכושר ממשחק למשחק".

דנה הוסיפה לגבי הקאמבק: "משחק חוץ ביורוליג זה לא האידיאל לחזור בכזה משחק. אני מאמינה שייקח לו כמה משחקים להיכנס לעניינים ויותר לחזור ליכולת שלו. טפו טפו טפו הוא בריא, אני לא יכולה להגיד לך בכמה אחוזים בדיוק. אבל הוא בריא, הרגל בסדר, וזה רק עניין של חזרה לכושר משחק. מבחינת הרגל הוא בריא".

על התקופה הקשה שעברה יחד עם בעלה, אמרה דנה: "עברנו בפציעה שלו תקופה לא קלה למשפחה, והיה לו לא קל להיות איתנו בבית כשהוא לא יכול לעשות שום דבר ויש לו גבס על הרגל, וכל ההחלמה. היה גם לא קל מבחינה פסיכולוגית, עם מחשבות. לא היה קל אבל השתדלנו לתמוך בו. התמיכה של כל המשפחה עזרה לו מאוד לקבל את הכול בצורה טובה. אני מאמינה שמאחורי כל שחקן מצליח יש אישה תומכת. כל החלטה אצלו נעשית במסגרת הזוגיות שלנו ואני חושבת שאין ספק שמשפחה שעוזרת זה מאוד חשוב, בלי קשר אליי".

מכבי תל אביב ערכה היום אימון בוקר לקראת המשחק הערב (21:45) מול רומא. באימון השתתף ליאור אליהו החולה שישחק הערב.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק