לברון טאטא את הפיסטונס

לברון וקליבלנד כבר בחצי גמר המזרח אחרי שהשלימו סוויפ על דטרויט. בוסטון נכנעה לשיקגו אחרי שתי הארכות, אורלנדו ניצחה בפילדלפיה ויוסטון עבדה קשה וגברה על פורטלנד

יום שני 27 אפריל 2009
יוני רוט

ארבעה משחקים התקיימו הלילה בפלייאוף ה-NBA ושוב חווינו דרמות גדולות, כשרק אצל לברון וחבריו מקליבלנד החיים יותר פשוטים והם כבר מחכים בחצי גמר המזרח אחרי עוד ניצחון קליל על דטרויט. שיקגו השוותה את הסדרה עם בוסטון אחרי שתי הארכות. אורלנדו נזקקה לשלשת ניצחון של היידו טורקוגלו, כדי להשוות את הסדרה מול פילדלפיה. יוסטון עלתה ל-1:3 מול פורטלנד.

לטבלת הפלייאוף, המלצות ועוד- היכנסו לאזור המיוחד של ה-NBA


דטרויט - קליבלנד 99:78 (קליבלנד ניצחה את הסדרה 4-0)

עוד הצגת תכלית של לברון ג'יימס, סידרה לקאבלירס ניצחון קל על דטרויט ו-0:4 חלק בסדרה כולה. קינג ג'יימס היה קרוב לטריפל-דאבל וסיים עם 36 נקודות, 13 ריבאונדים ו-8 אסיטים. מו וויליאמס נתן גם הוא משחק נהדר של 24 נקודות ודלונטה ווסט סיים עם 12. הקאבס יכולים לשבת ולצפות בסדרה בין אטלנטה למיאמי, משם תגיע יריבתם הבאה.


לברון מרחף לעוד דאנק מרהיב הלילה (Gettyimages)

אנטוניו מקדייס שסיים עם 26 נקודות ו-וויל ביינום שקלע 22 נקודות, הובילו את דטרויט להם זה הולך להיות הקיץ הארוך ביותר מאז עונת 2001 ועם 20 מיליון דולר פנויים שיש להם בתקרת השכר, כדאי שג'ו דומארס ינצל את הזמן כדי לבנות קבוצה חדשה.


שיקגו - בוסטון 118:121 (אחרי 2 הארכות, 2-2 בסדרה)

הסדרה בין הסלטיקס לבולס, ממשיכה לספק לנו מותחנים אדירים וכמו במשחק הראשון בסדרה, גם הפעם שיקגו יוצאת כשידה על העליונה, אלא שהלילה היא נזקקה לשתי הארכות.


פירס מתקשה מול סלמונס (Gettyimages)

שבעה שחקנים קלעו בדאבל-פיגרס אצל הבולס, כשרוקי העונה, דרק רוז, נותן עוד משחק מרשים של 23 נקודות, 11 ריבאונדים ו-9 אסיסטים. בן גורדון, שקלע את השלשה ששלחה את הקבוצות להארכה השנייה, סיים עם 22 נקודות, ג'ון סלמונס קלע 20 וקירק היינריך תרם 18 נקודות מהספסל.

אצל הסלטיקס רג'ון רונדו סיים עם טריפל-דאבל של 25 נקודות, 11 ריבאונדים ו-11 אסיסטים. פול פירס קלע 29 נקודות וריי אלן תרם 28 נקודות.


פילדלפיה - אורלנדו 84:81 (2-2 בסדרה)

אחרי ששניים משלושת המשחקים הקודמים הסתיימו עם סל מכריע בשניות הסיום לטובת פילדלפיה, הלילה היה זה תורו של היידו טורקוגלו לקלוע שלשה מנצחת 1.1 שניות לסיום המשחק.


טורקוגלו מול איגואדלה. הפעם הטורקי חגג בסיום (Gettyimages)

כל החמישייה של המג'יק קלעה בדאבל-פיגרס, כשדווייט הווארד מוביל עם דאבל-דאבל אופייני של 18 בנקודות ובריבאונדים. טורקוגלו ורשארד לואיס קלעו 17 נקודות כ"א, הרוקי קורטני לי סיים עם 15 נקודות. אצל הסיקסרס, אנדרה מילר הוביל עם 17 נקודות, תיאודאוס יאנג הוסיף 15 נקודות משלו.


יוסטון - פורטלנד 88:89 (1-3 ליוסטון בסדרה)

הבלייזרס היו כל כך קרובים, אבל בסופו של ערב יוסטון רחוקה רק ניצחון אחד מלסיים את הסדרה. יאו מינג הוביל את הרוקטס עם 21 נקודות ו-12 ריבאונדים. לואיס סקולה הוסיף 17 ושיין באטיה קלע 14, כולל שתי שלשות משמעותיות במאני טיים.


רוי ואלדריג' נלחמו, לבלייזרס זה לא הספיק (Gettyimages)

ברנדון רוי נתן משחק מצוין אצל הבלייזרס וסיים עם 31 נקודות, למרקוס אלדריג' הוסיף 19, אבל זה לא הספיק ולמשחק הבא ביוסטון הבלייזרס יגיעו עם הגב לקיר, כשהם חייבים ניצחון כדי להישאר בסדרה.


תמונות: Gettyimagesתגובות

f

טלספורט בפייסבוק