חרזי יפרוש, אלברז מועמד

אלון חרזי יאלץ לפרוש בתום העונה מאחר ואינו נמצא בתכניות של אלישע לוי. בחיפה רוצים לראות את כריסטיאן אלברז הבית"רי כמגן ימני. נדחתה בקשתו של בוקולי למעמד תושב קבע

יום שני 27 אפריל 2009
אשר גולדברג
בצד מאבקי האליפות והגביע, בחיפה שוקדים על ההכנות לעונה הבאה ובנוסף לברק יצחקי ואבירם ברוכיאן, גם מגנה הצ'יליאני של בית"ר, כריסטיאן אלברז, נמצא בתכניות הרכש לעונה הבאה של יעקב שחר.

אלברז, שצפוי לעבור בקרוב ניתוח בקע, יאלץ להתפשר בנושא השכר ולקצץ חלק מזה המובטח לו בבית"ר, כ-400 אלף דולר נטו. הצ'יליאני מיועד לאייש את עמדת המגן הימני הבעייתית, שם מתופקדים העונה אלון חרזי, אייל משומר ועמרי אפק.

חרזי, ששבר בשבת האחרונה את שיא ההופעות של כדורגלן בליגת העל - 520 הופעות, אינו מצוי בתכניותיו של אלישע לוי לעונה הבאה. השחקן הותיק ייפגש במהלך השבוע עם עוזי מול ואיתמר צ'יזק, כדי לשמוע על תכניות המועדון ועתידו בו. בחיפה רוצים לראות את חרזי במחלקת הנוער, או בתפקיד ניהולי בקבוצה הבוגרת.

גוסטבו בוקולי לא יקבל מעמד של תושב קבע בישראל, זאת אחרי שראש מנהל האוכלוסין וההגירה, יעקב גנות, דחה את בקשתו של הברזילאי.

ליאור רפאלוב ימשיך לשבת על הספסל הירוק גם בשבת, במשחק מול בני סכנין. ליאוניד קרופניק יערוך השבוע שיחת מוטיבציה עם אלישע לוי.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק