קלינסמן פוטר מבאיירן מינכן

דיווחים בגרמניה: לאור התוצאות המאכזבות של המאמן הגרמני בבאריין מינכן, מנכ"ל הקבוצה בישר לחלוץ האגדי של נבחרת גרמניה, כי הוחלט לסיים את ההתקשרות עימו. היינקס יחליפו

יום שני 27 אפריל 2009
מערכת TELESPORT
על פי דיווחים שונים בגרמניה, מאמן באיירן מינכן, יורגן קלינסמן, פוטר הבוקר מתפקידו, זאת לאור התוצאות הלא מספקות שהשיג המאמן. יורשו של קלינסמן, כבר החל מאימון אחה"צ של הקבוצה, יהיה יופ היינקס, מאמן ריאל מדריד (1998) ובנפיקה לשעבר, כשלצידו יעמוד הרמן גרלנד.

בשבת האחרונה, נחלה באיירן הפסד כואב לשאלקה 1:0 באליאנס ארנה, זאת לאחר ששבועיים קודם לכן, הובסה הקבוצה על ידי וולפסבורג 5:1. אם נוסיף לכך את מיקומה של באיירן בטבלה (3), ואת ההדחה הכואבת מליגת האלופות בשלב שמינית הגמר, הרי שהכתובת היתה רשומה על הקיר מזה זמן.

אחת הסיבות המרכזיות להחלטה לפטר את קלינסמן היא האמונה כי הקבוצה עדיין יכולה לקחת אליפות, זאת עקב ההפסד של וולספסבורג אמש, 2:0 לקוטבוס, תוצאה שהשאירה את הבווארים במרחק של רק 3 נקודות מהפיסגה.

בהנהלה, שהחליטה לפטר גם את עוזריו של קלינסמן, מרטין ואסקז וניק דה-שולף, מאמינים שהשינוי יעניק לקבוצה את המומנטום להשיג בסופו של דבר את אליפות גרמניה.

קלינסמן, כוכב עבר גדול בכדורגל הגרמני זכה למינוי מפתיע לפני 5 שנים כשהוביל את נבחרת גרמניה לקראת משחקי המונדיאל שנערכו בגרמניה. קלינסמן הוביל את גרמניה למפגני כדורגל מרהיבים ואיתו הנבחרת העפילה לרבע הגמר.תגובות

b

טלספורט בפייסבוק