מצידי שחיפה ינצחו 0:10

אם יש לאוהדי בית"ר ירושלים עוד תקווה לזכות באליפות היא מגיעה הערב בדוחא. אבל עדיין, חלק ניכר מאוהדי בית"ר עדיין מעדיף שמכבי חיפה תנצח, העיקר שסכנין תרד ליגה. חלק אחר דווקא בעד סכנין הערב

יום שני 04 מאי 2009
שלמה חסיד
הערב  תשחק מכבי חיפה מול בני סכנין, משחק שיקבע רבות גם בקרב  על הירידה וגם בקרב על האליפות. השאלה הגדולה היא האם אוהדי בית"ר ירושלים יעודדו את יריבתם השנואה בני סכנין במשחק מול מכבי חיפה, כאשר ניצחון של סכנין יחזיר את הרושלמים למאבק על האליפות.

גיא ישראלי מנהיג "לה-פאמיליה" הפלג הקיצוני של אוהדי בית"ר אומר בזעם: "לא יקום ולא יהיה, בחיים לא נעודד את סכנין גם בשביל עשר אליפויות. אנחנו בעד מכבי חיפה שינצחו את סכנין 0- 10ויורידו אותם ליגה, זה הרבה יותר חשוב מאליפות". 

ובכל זאת, זה כבוד לזכות אליפות

"מי צריך עוד אליפות, בשנים האחרונות שבענו מאליפויות. שישאירו לנו את הגביע, לא רוצה לקחת אליפות השנה. מה נזכור מהאליפות הזאת? את ה-4:0 שקיבלנו מהפועל ת"א. בית"ר ירושלים נגד סכנין ומי שאומר אחרת, הוא נגד בית"ר".

ניר בוקובזה אוהד נוסף של בית"ר אמר: "כמובן שאני רוצה שסכנין תנצח חשוב לי לזכות באליפות, הלוואי וסכנין תצנח גם את חיפה וגם את הפועל ת"א ואז במחזור לפני האחרון אנחנו נביס את סכנין ובמחזור האחרון נביס את מכבי חיפה וניקח את האליפות. ברור לי שכל אוהדי בית"ר ירצו שסכנין תנצח במחזור הקרוב, אין אוהד שלא רוצה שהקבוצה שלו תקח אליפות".

דני מור מהאוהדים הוותיקים של בית"ר חושב דווקא כמו אוהדי לה פמיליה: "גם אם אני אראה בעיניים שלי אוהדי בית"ר מעודדים את סכנין, אני לא אאמין שזה אכן קורה. אוהד בית"ר שרוצה שסכנין תנצח צריך להסתתר בתוך האדמה ולא לצאת החוצה, מה אנחו צריכים לקחת אליפות, שאחרי זה יגידו שסכנין הביאו לנו אותה".


אז אתה בעד חיפה?

 "מצידי שחיפה תנצח ושסכנין תרד ליגה ואם אפשר יחד עפ הפועל ת"א. בית"ר ירושלים לא צריכה טובות, אם אנחנו מספיק טובים ניקח את האליפות,   ואם לא אז לא, לא צריך להשתגע מזה".

מסכם מומי אהרוני אוהד בית"ר ואיש היי טק מת"א אמר: "ברור שאנחנו רוצים שסכנין תנצח, כל הבבונים הגזענים הכהניסטים השפלים שישבו בחורים. אין לבית"ר ירושלים שום דבר נגד סכנין, הלוואי שהיא תשאר בליגה. אין קבוצה שמזכירה יותר את בית"ר מאשר סכנין. גם היא קבוצה אמיתית ואותנטית, אין שום סיבה לשנוא אותה הם אף פעם לא עשו לנו כלום ואני בעדם בלי קשר לשאלה אם זה טוב או רע לבית"ר ומי שאומר שאני לא אוהד שידע שהוא לא יכול לקחת בעלות על הקבוצה והוא לא יקבע מי אוהד, שילך לקחת תרופות ויבריא מהגזענות שלו".


תגובות

9

טלספורט בפייסבוק