אנחנו מרוכזים רק בעצמנו

ליגת האלופות: ברצלונה בהחלט מוכנה לקראת המפגש הראשון מבין שניים מול צ'לסי בקאמפ נואו. סיידאו קייטה: "אנחנו רגועים. למדנו על החולשות של צ'לסי, הם קבוצה מסוכנת". הידיניק: "לא נשאר אדישים, נייצר התקפות"

יום שני 27 אפריל 2009
מערכת TELESPORT
 לא כך קיוו בברצלונה להופיע למפגש החשוב והמסקרן מול צ'לסי במסגרת ליגת האלופות מחר (שלישי). למרות זאת המון תקווה שוררת במחנה הקאטלוני, שיודעים את חשיבות המפגש הראשון בקאמפ נואו. 

קשר ברצלונה, סיידאו קייטה, מוכן ומוזמן למפגש הענקים מול צ'לסי בליגת האלופות: "גיורדיולה מאוד קשוח, כאשר מדובר בהכנה למשחקים. אנחנו צופים במשחקים של צ'לסי לא מעט, ומנתחים אותם ואת הנקודות החלשות שלהם. אנחנו יודעים אותם טוב מאד. הם קבוצה 
נהדרת, גם בליגה וגם בליגת האלופות ויש להם חלוצים שיכולים לשנות את מהלך המשחק בכל עת". 

קייטה סבור כי המשחק יהיה לא קל עבור ברצלונה אבל הם יעשו הכל והכל תלוי כמובן בהם: "הקבוצה רגועה. אנחנו מתרכזים רק בעצמנו. אנחנו לא צריכים לדאוג על מה שריאל מדריד עושה, או קבוצה אחרת".

זהו יהיה המפגש החמישי בסך הכל בין ברצלונה לצ'לסי עד כה בקאמפ נואו.ארבעת המפגשים האחרונים היו בשלבי הכרעה, כאשר ברצלונה מכניעה את צ'לסי כשלוש פעמים. המפגש החמישי ביניהם היה בשלב הבתים. 

בשנת 1999/00 השיגה צ'לסי ניצחון 1:3 בסטמפורד ברידג' בלונדון, אבל בקאמפ נואו, כלואיס ואן חאל אימן את הקבוצה, ניצחה בארסה 1:5 ומחקה את הפיגור ממשחק החוץ, כאשר ריבאלדו, פיגו, דני גארסיה וקלייברט כבשו. מי שכבש את שער הניחומים לצ'לסי היה טורה אנדרה פלו. 

בשנת 2005 היה המפגש ראש בראש בין מוריניו לרייקארד, כאשר צ'לסי ניצחה 1:2 בבית. עונה לאחר מכן, הדיחה ברצלונה את צ'לסי, העפילה לגמר וזכתה באליפות אירופה. 

במחנה של צ'לסי, גם כן שידרו ביטחון רב לקראת המפגש מחר מול ברצלונה.

מאמנה ההולנדי של צ'לסי, חוס הידיניק התייחס לקראת המשחק: "מסי הוא אחד השחקנים הטובים בעולם כבר בגיל צעיר. לדעתי בוסינגווה יוכל להתמודד עם מסי, אין לי הרבה אפשרויות שמירה עליו, אבל יש לי ביטחון מלא במגן הפורטוגלי שלי". 

הידיניק בהחלט הודה כי הוא נהנה לצפות בקבוצתו של גיורדיולה השנה, אבל הוא לא מתכוון להישאר אדיש למשחק: "שתי הקבוצות התקפיות ואוהבות לתקוף מתי שרק יכולות. צ'לסי לא מחכה להתפתחויות, היא מייצרת אותן. זה יהיה משחק פתוח ומסקרן".


תמונות: גטי אימג'.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק