נראה לעולם את הכדורגל שלנו

פפ גווארדיולה, מאמנה של ברצלונה יודע שצ'לסי היא יריבה חזקה, אך נשמע מאוד אופטימי לקראת המשחק הערב: "אנחנו מחוייבים לכדורגל התקפי, נתרכז באיך להבקיע כמה שיותר שערים"

יום שלישי 28 אפריל 2009
מערכת TELESPORT
 הערב תארח ברצלונה את צ'לסי, למשחק הראשון בחצי גמר ליגת האלופות. ברצלונה היא לדעת רבים הקבוצה הטובה בעולם, אולם הערב יש לברסה עסק מול צ'לסי, שעדיין לא הפסידה מאז שחוס הידינק התמנה למאמנה במקום סקולארי.

מאמנה של ברצלונה, פפ גווארדיולה שזכה עם ברצלונה בליגת האלופות כשחקן ב-1992, יודע שמצפה לו משחק קשה, אבל שומר על אופטימיות ואמר במסיבת עיתונאים לקראת המשחק: "צלסי היא קבוצה מאוד חזקה ונצטרך להתעלות כדי לנצח, אבל אני בחור אופטימי מטבעי. אני מאושר כמו ילד שנמצא בחלום, כי איני יודע אם עונה כזו חלומית תחזור שוב ולכן אני מאושר מכל רגע ובטוח שנשחק טוב היום".

בפעם האחרונה ששתי הקבוצות נפגשו בשלב נוקאאוט של ליגת האלופות, ברצלונה ניצחה 1:2 בקאמפ-נואו, אך הפסידה 4:2 בגומלין בלונדון והודחה מהמפעל.

גווארדיולה יודע שכדי לעבור את צ'לסי הוא יצטרך ניצחון משכנע במשחק הראשון ואמר: "אנחנו מחוייבים לכדורגל התקפי. נרצה להראות לעולם את הכדורגל שלנו ואני משוכנע שנעשה את זה. זה מאוד חשוב שנתרכז בהבקעת שערים ונעבוד קשה כדי להבקיע כמה שיותר".

אחד השחקנים המובילים של ברצלונה העונה הוא ללא ספק צ'אבי, הקשר הספרדי שגדל בקבוצה ומוליך אותה לעונה חלומית.

צ'אבי התייחס למשחק הערב ומשוכנע: "אנחנו בחצי הגמר בזכות. טכנית וטקטית, הכדורגל הספרדי יותר טוב מהכדורגל האנגלי, אבל במשחק אחד הכול יכול להיות ומקווה שנעבור אותם".

צילום: גטי אימג'

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק