נמשיך לחלום ולהיאבק

זו האהבה שלנו, היא החיים שלנו, ואנחנו נישאר שם גם אם נרד ליגה עוד עשרות פעמים. עדי בילגורי אוהדת הפועל פתח תקווה מבהירה: לא נוותר על העצמאות שלנו כאוהדים

יום רביעי 29 אפריל 2009
עדי בילגורי

 אנחנו לא רוצים לקחת אליפות, אנחנו גם לא רוצים לזכות בגביע. אנחנו לא רוצים לנצח בכל משחק וגם לא רוצים להיות הקבוצה הכי טובה בליגה.

אנחנו לא מחפשים להתהדר בדברים חומריים, רוצים ליהנות מהדרך.  לא רוצים שיביאו לנו כוכבים בעלי שם עולמי, רוצים שחקנים שאכפת להם.

רוצים שהשחקנים ישחקו למען ובשביל.  רוצים זהות. זהות תביא גם להישגים שהיום נראים לנו כמו חלום מתוק, ורוד ומאוד רחוק. 

אנחנו לא רוצים להלחם, רוצים להגן, לשמור ולהציל. חוץ מהדור של המבוגרים יותר, אף אחד מאיתנו לא ראה אליפות מימיו, לא ראינו תואר וכשכבר זכינו בגביע היינו ילדים קטנים.

מבחינת תוצאות אין לנו שום דבר לספר.  מבחינת הישגים אין לנו במה להתפאר, כי לא ראינו כלום, אנחנו חיים רק על סיפורים מהעבר.

אנחנו יודעים, אופי זה לא הצד החזק שלנו כקבוצת כדורגל. אנחנו יודעים, מתלחששים לנו מאחורי הגב. אנחנו יודעים, אף אחד לא מבין למה או איך. אנחנו יודעים, היום הקבוצה שלנו לא אמיתית, שכירי חרב ומושאלים שבאים באופן זמני ויד מכוונת רוצה שיצברו עלינו ניסיון, כדי להמשיך הלאה, למקום אמיתי.  עושים עלינו כסף, על חשבוננו. בונים עלינו בנינים, הורגים אותנו.
.
אבל הם לא הפועל פ"ת, וגם אלה שבאו לקחת לנו את הזהות, הם גם לא הפועל פ"ת.
 
אנחנו הפועל פ"ת. אנחנו תמיד היינו הפועל פ"ת, ולנצח נישאר. אנחנו נגן על אהבת חיינו מכל רע וננסה למגר את כל מי שמנסה להזיק, לנצח כך זה יהיה.

כי זו  האהבה שלנו, היא החיים שלנו, ואנחנו נישאר שם גם אם נרד ליגה עוד עשרות פעמים.  נישאר שם גם אם זה יהיה הדבר האחרון שנעשה, ותמיד נחלום על קבוצה עם זהות, זיקה לסמל, אהבת הפועל, אכפתיות ושאיפה להישגים.

נישאר כאן ונמשיך לחלום ולהיאבק עד שזה יקרה או עד שנמות, מה שיבוא קודם.

כי זו זכותנו וזו העצמאות שלנו ואף אחד לא ייקח לנו אותה.

הכותבת היא אוהדת הפועל פתח תקווה


תגובות

b

טלספורט בפייסבוק