בוזגלו בדרך החוצה ממכבי

הבעלים של מכבי ת"א חש שמשפחת בוזגלו ירקה לו בפנים. שניידר רוצה קבוצה נקיה ולא אווירה שכונתית. מאור בוזגלו ייקנס בסכום שיא. דולי ג'ונסון הוא נפילה מקצועית וחברתית שסיים את דרכו בקבוצה

יום רביעי 29 אפריל 2009
אשר גולדברג
במכבי ת"א יש הרגשה שמאור בוזגלו יסיים בקרוב את דרכו במועדון. אוהדים רבים יצרו קשר עם ראשי הקבוצה והציעו לסיים את הרומן הרע עם השחקן ואביו.

מתברר שאלכס שניידר חש פגיעה אישית בהתנהלות של מאור בוזגלו מול הקובצה, לנוכח סרובו לעשות הפרדה בינו לבין האמירות של אביו יעקב נגד מכבי ת"א. זאת בעקבות שיחה שקיים מאור עם אבי נמני, שיחה שהסתיימה ברוח לא טובה. אלכס שניידר רותח בטורונטו וחש שהוא נבגד לנוכח סכומי הכסף האדירים ששולמו למאור ואביו.

גורם המקורב למכבי ת"א טוען שמאור בוזגלו יסיים בקרוב את דרכו במכבי ת"א: "בוזגלו כבר לא יכול להשתנות. הוא קוץ בתחת של מכבי ת"א. זו נפילת ה-100 של המועדון. אין שחקן מעל המועדון, בטח שלא ילד שמובל ע"י אביו. הכוונה היא להמתין למהלכים מסודרים כמו ועדת משמעת וקנס חסר תקדים, ואחר-כך להושיב את מאור ביציע. כל התנהלות אחרת תהיה טעות גדולה. אסור לתת לשניידר את ההרגשה שמשפחת בוזגלו, הבן והאב, מסובבים אותו ואת מכבי ת"א על האצבע".

שחקן אחר, דולי ג'ונסון, יעמוד ביום חמישי בפני ועדת משמעת ומעבר לקנס הכספי הצפוי, סיים למעשה את דרכו בקבוצה. הטענות הן שג'ונסון ניצפה יותר ויותר במקומות בילוי שונים ומגיע עייף, לא מרוכז ולא מחוייב לאימונים. האיחור שלו אתמול היה החמישי בחודשים האחרונים.

מקורב לקבוצה סיפר כי ג'ונסון אינו מגיע עם מצב רוח לאימונים ונראה בלתי מרוצה ועייף, ואינו משקיע כלל מאמץ אפילו לנוכח שכרו הגבוה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק