דדש בדרך, עטר יעזוב

האם נס ענק יכול להציל את בית"ר ירושלים? בינתיים, בדרך להליך הפירוק, אמור משה דדש לנהל את הקבוצה. המאמן ראובן עטר קיבל הודעה שלא ימשיך. גם עובדי המועדון בחופשת פיטורין

יום רביעי 29 אפריל 2009
אשר גולדברג
בבית"ר ירושלים יודעים שעידן גיידמאק הסתיים. כל שבוע וכל יום מקרב את הקבוצה לסוף דרכה, להתפרקות ולחזרה לימים עצובים בלי גב כלכלי.

ארקדי גיידמאק כבר הודיע ליו"ר איציק קורנפיין שהוא מתנתק חד צדדית מבית"ר ירושלים ואינו מתכוון לעסוק בעינייניה עוד. בית"ר תלך לפירוק, הליך שאמור לצאת לדרך בתחילת ובמהלך חודש יוני. משה דדש אמור לקבל את הקבוצה תחת הפירוק ולהוביל אותה בתחילת דרכה הצנועה.

רוב עובדי המנהלה כבר קיבלו הודעות על סיום עבודתם והתבקשו לצאת לחופשה או להגיש תביעות. המאמן ראובן עטר קיבל הודעה שהוא אינו בתכניות לעונה הבאה בעמדת המאמן, זאת כדי שלא להפריע לו לחפש קבוצה חלופית.

ההתחייבויות של בית"ר ירושלים מרגע שמסתיימת העונה הנוכחית לתחילת העונה הבאה עומדות על יותר מ-55 מיליון שקלים. שחקנים בעלי חוזים כבדים כמו עידן טל, כריסטיאן אלברז, ברק יצחקי, שמעון גרשון, אבירם ברוכיאן, דריו פרננדז, טוטו תמוז, עמית בן שושן ואריק בנאדו לא יוכלו לפתוח את העונה.

כל התשעה יאלצו לחפש קבוצות חלופיות באירופה או בישראל. כמעט כולם כבר פנו לעורכי דינם והחלו לחפש דרכי פעולה. לבית"ר יש על הראש חוזים כבדים נוספים, כמו זה של יצחק שום שזכאי לשכר של 450 אלף דולר נטו. גם ג'וניור ויזה שישוב מהפועל פ"ת עדיין תחת חוזה של 250 אלף דולר נטו.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק