אדביור הושעה מ-3 משחקים

התאחדות הכדורגל האנגלית, העמידה לדין את חלוץ טוגו ומנצ'סטר סיטי בעקבות רמיסת חלוץ ארסנל רובין ואן פרסי וקבעה כי החלוץ יושעה משלושה משחקים. החרגול יחמיץ כבר את הדרבי בראשון

יום חמישי 17 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT
כפי שהוחלט היום (חמישי)  בהתאחדות לכדורגל האנגלית, אשר העמידה לדין את עמנואל אדביור, שפגע ללא כדור בחלוץ ההולנדי רובין ואן פרסә, שכתוצאה מהפגיעה דימם וירד מהמגרש. בית הדין של ההתאחדות לכדורגל קבע כי חלוץ מנצ'סטר סיטי הטוגולזי יושעה משלושה משחקים כאשר המשחק הראשון יהיה בדרבי מול היונייטד. 

"לאחר שהתדיינו על המקרה של אדביור, החלטו כי השחקן פגע באופן אלים בשחקן ארסנל, מה שמפר את חוקי הליגה. בהתאם לכך החלטנו להשעות את השחקן משלושה משחקים בכל המסגרות החל מה-17 בסמפטמבר" - מתוך ההודעה הרישמית של בית הדין. 

למרות העונש הכבד,  בסיטי מתכוונים לגשת לעירעור, שיוגש עד סוף החודש הקרוב. האߛזבה היותר גדולה כי החלוץ הפורה ביותר אצל מנצ'סטר סיטי, לא יוכל ליטול חלק בדרבי הענק והכל כך מעניין ומסקרן העונה מול מנצ'סטר יונייטד באולד טראפורד. אדביור יחמיץ גם את המשחק  מול פולהאם ואף מול ווסטהאם.

מאירועי השבוע שעבר

 עמנואל אדביור, חלוצה הטוגולזי של מנצ'סטר סיטי, עמד במרכזו של המפגש המרתק שלשום בין מנצ'סטר סיטי לארסנל, קבוצתו הקודמת.

אדביור הבקיע את השער השלישי בניצחון המרשים של הסיטי 2:4 על "התותחנים", אך המשחק ייזכר בעיקר בשל התנהגותו המבישה של אדביור.

במקרה הראשון, צולם אדביור כשהוא בועט בראשו של רובין ואן פרסי, חלוצה ההולנדי של ארסנל שנפגע בראשו ונזקק לטיפול רפואי דחוף. במקרה השני אדביור, שכבש כאמור את השער השלישי, רץ בהפגנתיות דווקא ߜאוהדי ארסנל, שהתמקמו ביציע הרחוק ועשה את כל הדרך כדי להתגרות באוהדיו לשעבר.


ואן פרסי נזקק לטיפול, אחרי הפגיעה של אדביור

̊אחרי שצפתה בצילומי הוידאו, החליטה ההתאחדות לכדורגל באנגליה, להעמיד את אדביור לדין בגין שני סעיפי אישום. הסעיף הראשון הוא התנהגות אלימה,כלפי רובין ואן פרסי, חלוצה של ארסנל והסעיף השני הוא החגיגה המתגרה של אדביור אחרי הגול שלו, דווקא מול אוהדי ארסנל. תמונות: גטי אימג'

תגובות

טלספורט בפייסבוק

1