שום דבר עוד לא גמור

תמימות דעים בשתי המחנות אחרי ה-0:1 בחצי הגמר הראשון. כובש שער הניצחון, ג'ון אושה: "השוער שלהם מנע מאיתנו יתרון גדול יותר משער אחד - נבקיע גם בחוץ". וגנר: "חשוב שזה נגמר רק בשער אחד"

יום חמישי 30 אפריל 2009
מערכת TELESPORT

תמימות דעים בשתי המחנות אחרי ה-0:1 של מנצ'סטר יונייטד מול ארסנל, באשר להשלכות המפגש הראשון על זהות המעפילה לגמר ליגת האלופות. משני הצדדים מודעים לכך שהיתרון של יונייטד הוא מינימאלי ואינו מבטיח דבר לקראת המפגש המכריע.

"עבדנו קשה, בעיקר במחצית הראשונה. השתדלנו ללחוץ את ארסנל כמה שאפשר כדי להחזיק את הכדור וללחוץ אותם אחורה", סיפר ג'ון אושה אחרי המשחק.

"אם להיות כנים, השוער שלהם מנע מאיתנו יתרון גדול יותר, יתרון שהיה הופך את המשחק הבא לפחות פתוח. חשובה מאוד העובדה שלא ספגנו, אך אני מאמין שנכבוש שער בחוץ וזה יבטיח את ההגעה לגמר". סיכם כובש שער הניצחון.

ארסן ונגר דיבר אחרי המשחק והדגיש את חצי הכוס המלאה: "התחלנו חזק וטוב את המשחק, אך היתרון של יונייטד היה מוצדק. אני מבטיח שבגומלין נראה ארסנל אחרת, אנחנו צריכים לנצח בבית כדי להעפיל לגבר ויש לנו סיכוי לא רע לעשות זאת כי שום דבר עוד לא גמור". סיכם המנג'ר הצרפתי.

אלכס פרגוסון סיכם את המשחק כראות עיניו ואמר: "למרות שיכולנו לכבוש אפילו ארבעה שערים, אמרתי לפני המשחק שאני קונה כל ניצחון בלי לספוג - וזה מה שעשינו. שיחקנו טוב ואני מאמין שאם נשחק כך גם בגומלין - נעפיל לגמר".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק