שניידר דורש מהפכה צהובה

בתוך פחות משבועיים, אמור אלכס שניידר להגיש לבושינסקי, שעייה ונמני את תוכנית העבודה לעונה הבאה. שניידר, שיקצץ בענק את התקציב, רוצה שינויים בסגל השחקנים וקבוצה מחוייבת

יום חמישי 30 אפריל 2009
אשר גולדברג

אם יש בין שחקני מכבי ת"א מישהו שחושב שהמקום השישי בטבלה נחשב להישג, טועה ובגדול. עבור הבעלים אלכס שניידר, העונה הזו היא כישלון ענק ואי עמידה במטרות ובמשימות שהוצבו.

שניידר דרש בתחילת העונה, באמירה ובהופעה בתקשורת, שהתקציב של מכבי ת"א מחייב זכייה בתארים העונה. שניידר אינו מעוניין בקבוצה הנוכחית ודורש ריענון ענק וכללי.

בתוך כשבועיים, אמור שניידר להציג בפני אביב בושינסקי, עוזי שעייה ואבי נמני את תוכנית ותקציב מכבי ת"א לעונת 2009-10. שניידר ידרוש מקבוצת הניהול שינויים דרסטיים ומרחיקי לכת, בעיקר בסגל השחקנים הרחב.

שחקנים בעלי חוזים גבוהים כמו מאור בוזגלו, גיז'רמו ישראלביץ', איגור טומאסיץ', יוסי שיבחון ויניב עזרן, יתבקשו לקצץ בשכרם או לחפש דרך היציע מועדונים חלופיים. חוזים חדשים שהיו אמורים להיות משודרגים, כמו של מושיקו מישאלוב, יקטנו ויקוזזו.

בשיחות עם גורמים המקורבים למכבי ת"א, דיבר הבעלים על רוב השחקנים שאין להם מחוייבות. הם ראש קטן וחיים בבלון שמתפוצץ בפרצופם.

תקציב מכבי ת"א יורכב בעיקרו מהכנסות של מועצת ההימורים, כרטיסים וספונסרים ויעמוד על 22 מיליוני שקלים בלבד. אבי נמני יחליט בקיץ באיזה מעמד ברצונו להמשיך ולהיות במכבי ת"א.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק