דיסלדורף רוצה את מתיאוס

הקבוצה מהליגה השלישית בגרמניה, מעוניינת בלותר מתיאוס לעונה הבאה. ראש עיריית נתניה, מרים פיירברג, שוחחה עם יאמר לגבי עתידו במועדון. יאמר הבטיח: אם ארגיש מוערך, אשאר ליותר מחמש שנים בנתניה

יום שישי 01 מאי 2009
אשר גולדברג

פורטונה דיסלדורף, הקבוצה מהליגה השלישית בגרמניה, שנאבקת על העלייה לליגה השנייה, מעוניינת בלותר מתיאוס לעונה הבאה ושיחות בין הצדדים כבר החלו. כך מדווח "הבילד" הגרמני.

מתיאוס ינסה לשכנע את יאמר להצטרף אליו לקבוצה הגרמנית ולעמוד בראשה, ובמכבי נתניה עוקבים בעניין אחרי ההתפתחויות בנושא.

ראש עיריית נתניה, הגברת מרים פיירברג אכר, שוחחה הבוקר עם יאמר. זאת לנוכח פרסומים שונים בכלי התקשורת השונים לפיהם יאמר שוקל לעזוב את המועדון וזאת לנוכח השינויים הצפויים במכבי נתניה. 

פיירברג אמרה ליאמר: "הפרסומים האלו כמעט גרמו להתקף לב, פחדתי שאתה רוצה לעזוב", יאמר ענה לראש העירייה: "התחייבתי להיות חמש שנים במועדון ואם אני ארגיש מוערך אז אשאר יותר שנים. אני מתכוון לעזור לך לקדם את נושא האצטדיון. כל הפרסומים הללו הם ספקולציות בימים הקרובים נבהיר את כל הדברים האלה".

גיל לב ערך שיחות מוטיבציה

לאחר ההודעה הלא מפתיעה כי לותר מתיאוס למעשה סיים בסוף העונה את תפקידו, ערך נשיא המועדון, גיל לב, שיחת מוטיבציה עם השחקנים אתמול (חמישי) מחשש לכדור שלג שישתק את השחקנים לקראת הישורת האחרונה של העונה. 

השיחה נערכה לפני האימון, גיל לב אמר לשחקנים: "חשובה לנו מאוד ההצלחה הספורטיבית של מכבי נתניה. דניאל יאמר תרם לא מעט, כעשרות מיליוני שקלים למועדון בשלוש השנים שהוא נמצא כאן. אנו מצפים מהשחקנים שהם חוד החנית של הקבוצה, להתמקד בעיקר בהצלחות הספורטיביות וההנהלה תטפל בשאר הדברים". 


יאמר ובלדב. צימצומים בקבוצה

למעשה ההודעה הדרמטית על סיום ההתקשרות עם לותר מתיאוס בסיום העונה, יצרה גם גל מצומצם כעת של פיטורים. כ-4 עובדי המועדון: הקב"ט רונן עמר, הפקידה מלי פלד, עוזר הדובר רומן רוזנבלט ומנהל מחלקת הנוער דוד חטב סיימו את דרכם במועדון עד לסיום העונה הנוכחית. 

במכבי נתניה חושבים בעיקר על התייעלות ושלב הקיצוצים בהתאם למצב המשבר העולמי, בשלב הזה של העונה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק