שליזנגר קיבלה מענק מיוחד

הג'ודאית הישראלית המבטיחה, שזכתה במדליית ארד באליפות אירופה שנערכה בגרוזיה. מאמנה של שליזנגר: יש לאליס פוטנציאל אדיר להצליח בכל תחרות אפשרית"

יום חמישי 30 אפריל 2009
מערכת TELESPORT

"מבחינתי אליס שלזינגר חייבת להשיג מדליה בכל תחרות שבה היא משתתפת" כך פאבל מוסין מאמנה של הג'ודאית אליס שלזינגר מדליסטית הארד שחזרה מאליפות אירופה בטבילסי גרוזיה בערב יום הזכרון, בקבלת פנים חגיגית שקיים היום לכבודם הוועד האולימפי בישראל.

הוועד האולימפי בישראל מעניק לשלזינגר מענק מיוחד על ההישג בסך 30,000 ₪ ולמאמנה מוסין 15,000 ₪. יו"ר הוועד האולימפי צבי ורשביאק העניק היום לשניים מחצית מהסכום, והמחצית השניה תימסר להם בסוף השנה בטקס ספורטאי השנה.

שלזינגר, בהתרגשות רבה הודתה כי בתחילת הקרבות באליפות אירופה עלתה למזרן בהתרגשות גדולה וחוסר אויר, ועם ההתקדמות שלה בתחרות היא הרגישה הרבה הרבה יותר בטוחה. "הזכיה השניה ברציפות במדלית ארד באליפות אירופה מחייבת אותי להמשכיות. אני משקיעה 100% מעצמי בדרך למימוש החלום שלי – מדליה אולימפית בלונדון" אמרה וציינה כי היעד הבא שלה הוא אליפות העולם הקיץ (סוף אוגוסט בהולנד).

מאמנה מוסין הוסיף ואמר: " אליס מפגינה יציבות. יש לה פוטנציאל אדיר לממש, יש לה לאן להתקדם והיא בדרך הנכונה".

יו"ר הוועד האולימפי צבי ורשביאק מאמין ביכולתה של שלזינגר להשיג מדליה בלונדון 2012 אמר: "נשמח לראות אשה יפה כזאת על הפודיום בלונדון".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק