לאן נעלמה הטריבונה?

במשך שנים היא הייתה התוכנית שהכעיסה ועניינה את האוהדים. אבל "בטריבונה" של אבי רצון נעלמה מהמסך וספק אם תחזור. למה? תלוי את מי שואלים. כתבה למי שמתגעבע להרבה בלגאן על המרקע

יום שני 14 ספטמבר 2009
שלמה חסיד
וץ כמו שלנו דבר כזה לא עובר. אני בעד תוכנית ספורט שתדמה לסגנון של פופוליטיקה שהייתה פעם בערוץ הראשון. שם היה סגנון יפה לטעמי".

  תוכנית כמו בטריבונה זו משאבת רייטינג?

 "תוכנית כזאת יכולה להביא צופים, אבל זה גם מותנה ביכולת של הערוץ להביא טאלנטים שימגנטו את הצופים למרקע. אני לא יודע כמה תקציב יהיה לנו לדבר כזה". 

חזרה לצופית גרנט, שבעלה אברם הותקף רבות על ידי ߨצון בתוכניתו, והיום נשמעת אחרת:  "לשמחתי הרבה אני לגמרי מחוץ לביצה של הספורט, ואני בכלל לא יודעת אם התוכנית של רצון משודרת, לא משודרת, באיזה ערוץ ובאיזה שעה. אני מנותקת מזה לגמרי, וזה לא מדבר אליי בכלל, תודה לאל".

בזמנו טענߪ שהיה שם ניסיון לעשות רייטינג על חשבון בעלך

  "שיגיד רצון מה שהוא רוצה. לפעמים אנשים אומרים דברים בשביל למשוך תשומת לב ולא בגלל שהם מאמינים בהם. ברור לחלוטין שזה לא משפיע, בטח לא עלינו". 

Ӓורם בכיר בענף התקשורת מסכם: "בטריבונה הייתה ונשארה תוכנית הספורט היחידה שעברה מערוצי נישה לערוצים מסחריים. אף תוכנית אחרת לא זכתה לכבוד הזה. היא הביאה לערוץ 10 רייטינג שהוא בערך פי 2 או 3 ממה שליאור שליין הביא. למה היא לא משודרת? לא יודע, אבל ללא ספקȠהיא סיפקה עניין".

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8