שיקאגו מסרבת להיכנע

נ.ב.א: לאחר מותחן אדיר, הכולל שלוש הארכות, הבולס הצליחו לנצח את הסלטיקס ולכפות משחק 7 ומכריע בבוסטון, אורלנדו ללא האוורד השכילה להביס את פילי ולנצח בסדרה, כמוה גם יוסטון שהדיחה את פורטלנד

יום שישי 01 מאי 2009
מערכת TELESPORT
שלושה משחקים נערכו הלילה בליגה הטובה בעולם, כאשר במוקד המשחקים היה המותחן בין שיקאגו לבן בוסטון. המקומיים הצליחו להכניע את הסלטיקס לאחר 4 שעות ו 3 הארכות, ולמעשה כפו משחק 7 ומכריע, שיערך בבוסטון.

אורלנדו לא יכלה לבקש יותר מזה, למרות שחסרה את דוויט האוורד, המג'יק השכילו לגבור על פילי, שהציגה מצידה משחק אפטי ונרפה, שעזר לחניכיו של סטן ואן גאנדי להעפיל לסדרת חצי הגמר של המזרח, שם תפגוש או את הבולס או את הסלטיקס.

יוסטון ידעה הפעם לשמור על יתרון הדו ספרתי לאורך כל המשחק וזה השתלם בדרך להעפיל לסדרה מול הלייקרס, שבטוח תהיה יותר קשה.
 
פילדלפיה - אורלנדו 114:89

למרות שחסרו את דוואיט האוורד המושעה, חניכיו של סטן ואן גאנדי, השכילו לנצח את פילדלפיה במבצרה בפעם השלישית ברציפות ולשלוח את עצמה לעבר סדרת חצי הגמר.
מי שנכנס לנעליו של האוורד, היה לא אחר מאשר ראשד לואיס, שידע להתעלות עם 29 נקודות ו-7 כדורים חוזרים.

כבר ברבע הראשון המג'יק הצליחו לברוח לסיקסרס ובמקביל לשלוט בקצב המשחק, מנגד הקבוצה מפינסלבניה הייתה רכה מדי הלילה ולא היה לה מה למכור מול הנחישות של אורלנדו. מילר היה יציב כמו תמיד בשורות פילי,  אך גם 24 נקודות שלו ועוד 20 של איגאוודלה לא הספיקו הלילה לפילי.

אורלנדו תצטרך לחכות עוד משחק אחד בכדי לדעת את מי תפגוש בחצי הגמר, אם זה תלוי בה היא תשמח לראות את שיקאגו ולא את בוסטון שמחזיקה ביתרון הביתיות מולה. הקלעיים נוספים שעזרו לאורלנדו לנצח: רדיק, 15 נקודות, אלסטון, 21 .


פילידלפיה. לא ניצלה את חסרונו של "סופרמן".

שיקאגו - בוסטון 127:128

כנראה שבבוסטון אוהבים לסחוט את הלימון עד הסוף, הקבוצה של דוק ריברס יכולה להאשים רק את עצמה בהפסד הכואב הלילה מול שיקאגו, שיכול לגרום לה נזק בהמשך דרכה בפלייאוף במידה ותעפיל לחצי הגמר.

הסלטיקס הוליכו כבר ב-6 נקודות הפרש מול הבולס, אך טעויות שלא מטעימות לרמות הללו עזרו לשיקאגו ולרוז לסחוט את הארכה הראשונה דרך ניצחון בהארכה השלישית במשחק שנמשך למעלה מ-4 שעות.

דרייק רוז קלע 28 נקודות ובדרך גם חסם את רונדו מהסלטיקס ושלח את קבוצתו למשחק השביעי והמכריע. ג'ון סלמונס הוביל את רשימת הקלעיים של שיקאגו עם 35 נקודות. השחקן שיכול הכי להצטער על ההפסד הלילה הוא ריי אלן שהיה במשחק ענק עם 51 נקודות אך זה לא הספיק הלילה.

יוסטון - פורטלנד 76:92

רון ארטסט קלע 27 נקודות, יאו מינג קלע 17 ולקח 10 כדורים חוזרים בכדי לעזור לרוקטס להפעיל לסדרת חצי הגמר על חשבון פורטלנד. ברוקס ובטאייר קלעו על אחד 13 נקודות לזכות הקבוצה מטקסס בניצחה במשחק אודות לרבע השני המצוין שלה.

ברבע זה הצליחה יוסטון לברוח ל- 15 נקודות הפרש שהיו יותר מדי בשביל הטריילבלזרס, שהפעם לא ידעו איך לחזור למשחק ולא הראו אופי, דווקא במשחק המכריע. אלרדייג' קלע 26 וברדון רוי הוסיף עוד 22 משלו, אך שניהם היו הצדיקים היחידים בקבוצה של מקמילן שהגיעו למשחק ולא יכלו להושיע יותר מדי.


סקולה במאבק על כדור.

תמונות: gettyimages

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק