נפתח חזית מול ההתאחדות

איציק קורנפיין, יו"ר בית"ר ירושלים זועם על ההחלטה של ההתאחדות שלא לקבל את עיסקת הטיעון ולהפחית לקבוצה נקודה: "לא יכול להיות שההתאחדות לא תקבל את עיסקת הטיעון"

יום שישי 01 מאי 2009
אשר גולדברג

יו"ר בית"ר ירושלים, איציק קורנפיין עובר להתקפה. קורנפיין זועם על החלטת ההתאחדות לכדורגל, להפחית נקודה ממאזנה של הקבוצה, בעקבות הקריאות הגזעניות של אוהדיה במשחק הליגה מול מכבי פ"ת.

קורנפיין התראיין הבוקר לרדיו ירושלים ואמר: "ברגע שתובע ההתאחדות שולח פקס עם עיסקת טיעון זה לא יכול להיות שההתאחדות לא תקבל אותה. הדיין אמר שנוכל לקבל את עסקת הטיעון ללא התנאי שהרדיוס יהיה נגד סכנין, הוא בשום פנים ואופן לא אמר שהוא מסרב לעסקת הטיעון, ובסופו של דבר הוא פשוט התעלם ממנה. אולי יש פה משהו מכוון נגד בית"ר".

קורנפיין הוסיף ואמר: "אני הייתי באיצטדיון ולא שמעתי קללות גזעניות, וגם אבי לוזון שהיה במשחק התקשר אלי אתמול ואמר לי שגם הוא לא שמע קללות ואפילו הציע לי להזמין אותו להעיד בעירעור. צריך להיות יחס בין חומרת העבירה לחומרת העונש, ופה זה חרג מכל פרופורציה וזו שערוריה שלא נעבור עליה בשתיקה. אם נצטרך לפתוח חזית נגד ההתאחדות נפתח".

בית"ר מתכוונת להגיש עירעור על העונש בתחילת השבוע הבא, ותדרוש לבטל מיד את עונש הפחתת הנקודה נגזר עליה. בבית"ר עדיין מאמינים ביכולתם לזכות שוב באליפות, למרות שהפער ממכבי חיפה המוליכה עומד כרגע על 7 נקודות.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק