אלישע טומן מלכודת לואן חאל

מכבי חיפה ו-40 אלף צופים, ממתינים הערב לואן חאל ולבאיירן מינכן. אלישע לוי בונה על מוחמד גאדיר והמתפרצות כדי לפתוח ברגל ימין את הקמפיין. שחקן בחיפה: "әכולים לנצח אותם"

יום שלישי 15 ספטמבר 2009
אשר גולדברג
מכבי חיפה דרוכה ומוכנה להפתיע הערב, באיצטדיון ר"ג את באיירן מינכן, שחוזרת אחרי שש שנים לאותו איצטדיון, בו גברה על מכבי ת"א באותה מסגרת 0:1.

במכבי חיפה מקיים המאמן אלישע לוי החל מהבוקר, שיחות אישיות עם שחקניו, מחדיר בהם ביטחון ומוטיבציה, כאילו מדובר ӑגמר ליגת האלופות.

הבוקר, שוחח אלישע לוי עם החלוץ הצעיר, מוחמד גאדיר, שאמור להיות הקלף הסודי של הקבוצה נגד ההגנה הגבוהה והכבדה מעט של באיירן. מכבי חיפה תתבסס בעיקר על התקפות מעבר, ועל יציאה קדימה לכדורים ארוכים, כדי להפתיע את הגרמנים, שטוענים שהם למדו ומכירים את מכבי חיפה.

גם באימונים האחרונים תורגלו אייל גולסה, גוסטבו בוקולי ויניב קטן, למסור את הכדורים לשטחים ריקים, לעבר מוחמד גאדיר שיבוא עם התנופה והמהירות. 

שחקן במכבי חיפה, אמר הבוקר: "כולם מדברים על באיירן מינכן הדורסנית, על זו שריסקה את דורטמונד 1:5, אבל היא קבוצה פגיעה ואסור לשכוח שאנחנו באירופה משחקים בחמש דרגות טוב יותר מאשר נדרשנו בליגה הישראלית. עם רוח גבית של 40 אלף צופים, המשחק בהחלט שקול וניצחון שלנו על באיירן לא יפתיע אף אחד בקבוצהȬ החל מיעקב שחר עד אחרון האוהדים הנפלאים".

נכון להבוקר, אייל משומר אמור לפתוח בעמדת המגן הימני, אבל לקראת הערב הוא ייבדק פעם נוספת וההחלטה אם לשחק תהיה של משומר, כשעלי עותמאן בהיכון להחליפו בפתיחה, ובמהלך המשחק אם הדבר יידרש.

Ċנציגים של בורדו ויובנטוס, שמשחקות עם מכבי חיפה בבית, יהיה במשחק ויעקבו אחרי שתי הקבוצות. נכון לעכשיו, לא מובטח לשחקנים מענק על ניצחון ורק עלייה לשלב הבא או עלייה למשחקי הליגה האירופית, יביא ליעקב שחר לצ'פר שוב את שחקניו.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק