0:1 לנתניה על מכבי תא

ליגת העל: אחרי שאיבדו כל עניין בליגה, גברו חניכיו של לותר מתיאוס על אלו של אבי נמני 0:1 משער של איתי שכטר בדקה ה-38

שבת 02 מאי 2009
מערכת TELESPORT
מכבי נתניה גברה הערב (שבת) ב'בלומפילד' על מכבי ת"א 0:1 במשחק במסגרת המחזור ה-29 בליגת העל. את השער היחיד במשחק כבש איתי שכטר בדקה ה-38.

שתי הקבוצות כבר איבדו עניין בליגה, מכבי ת"א התרחקה מהאיזור המסוכן והנתנייתים איבדו את הסיכוי לסיים באחד מהמקומות הראשונים.

מהלך המשחק:

דקה 3- גולן חרמון הדף כדור לא טוב למרכז הרחבה, ליאור ז'אן השתלט על הריבאונד וירה כדור חזק ושטוח לעבר המסגרת של שטראובר, אך השוער היה עירני וקלט.

דקה 18- יבוריאן נותר במצב של אחד על אחד מול שטראובר, אך התערבות של פרנסמן ברגע האחרון מנעה מהחלוץ אפשרות כיבוש.

דקה 34- קלמי סבן שלח כדור חוץ לעבר איתי שכטר, שהמשיך בנגיעה לזאפטה ברחבה. האחרון התמקם נכון, אבל נגח את הכדור מחוץ למסגרת.

דקה 38- איתי שכטר קבע- 0:1 לנתניה. רביד גזל מצא את שכטר ללא כיסוי, החלוץ ניצל את היותה של הגנת מכבי לא מאורגנת, חלף על פני יחיאל ושלח כדור שטוח שהכניע את יבריץ'.

דקה 71- יוסי שבחון שלח את מאיוקה בכדור מצוין, אך האחרון נבלם מול השער על ידי פרנסמן.

דקה 85- חיים מגרלשווילי קיבל כדור באגף שמאל ומיד המשיך אותו לרחבה, שבחון התרומם מעל כולם ונגח את הכדור בסמוך למשקוף.איתי שכטר ורביד גזל, הערב


הרכב מכבי ת"א: דרגוסלב יבריץ', יובל שפונגין, איגור טומאסיץ', אבי יחיאל, שרן ייני, ג'ונתן אסוס (חיים מגרלשווילי 64'), ליאור ז'אן (עמנואל מאיוקה 46'), גיז'רמו ישראלביץ', יוסי שבחון, מאור בוזגלו ואיליה יבוריאן (סקוט סילי 56').

הרכב מכבי נתניה: לירן שטראובר, קלמי סבן, גולן חרמון, זאביק חיימוביץ', ביבאן פרנסמן, דדי בן דיין (שלו מנשה 36'), רביד גזל, אלמוג כהן, טל מעבי, אלברטו זאפטה (דלה ימפולסקי 82') ואיתי שכטר (אבי כנפו 46').

שופט המשחק: לירן וקסברגר.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק