היינקס ניצח, גם וולפסבורג

גרמנית: יופ היינקס, בבכורה שלו כמאמן ביירן מינכן, השיג ניצחון קטן 1:2 ביתי על גלאדבך. שלושער של דזצקו ועוד אחד של גראפיתה, הוליכו את וולפסבורג ל-0:4 גדול על הופנהיים השוקעת

שבת 02 מאי 2009
מערכת TELESPORT

המחזור ה-30 בגרמניה נמשך הערב עם שישה משחקים. באיירן מינכן ו-וולפסבורג המוליכות, שהפסידו במחזור הקודם, חזרו לנצח במגרשם הביתי. יופ היינקס, מאמנה החדש של האלופה הסתפק ב-1:2 צנוע על גלאדבך. אדין דזצקו הבוסני התפוצץ עם שלושער לזכותה של וולפסבורג, ששומרת על יתרון 3 נקודות בפיסגה.

ביירן מינכן - מנשנגלאדבך 1:2

יופ היינקס צלח את טבילת האש שלו כמאמן ביירן מינכן, עם ניצחון חשוב על גלאדבך שמחזיר אותה חזק למאבק האליפות. באסטיאן שווינשטייגר הבינלאומי העלה את הבווארים ליתרון בדקה ה-33. דאמס השווה בפנדל כעבור חמש דקות, אך חאמיט אלטינטופ החזיר את היתרון לביירן עוד לפני המחצית. 

רוברטו קולאוטי נכנס מהספסל בדקה ה-64 וניסה להציל את קבוצתו מהפסד, כמו גם לואיס מארין המצויין, אך השניים לא הצליחו למנוע מקבוצתם הפסד, שמותיר אותם מתחת לקו האדום. ביירן שומרת על מרחק 3 נקודות מוולפסבורג המוליכה.

וולפסבורג - הופנהיים 0:4

אחרי ההפסד המפתיע בקוטבוס במחזור שעבר, חזרה וולפסבורג למבצרה והשיגה ניצחון חשוב מאוד ששומר אותה בפיסגה הגרמנית, מול הופנהיים השוקעת. 66 דקות החזיקה מעמד הופנהיים, עד שנפתח הסכר והזאבים התחילו לטרוף.  אדין דזצקו הבוסני הנהדר עם שלושער (66,74,78) פירק את ההגנה של הופנהיים המתפרקת. מלך שערי הקבוצה והליגה, גראפיתה הברזילאי חתם ניצחון ענק בדקה ה-90 ושמר את קבוצתו בפיסגה הגרמנית, בדרך אולי לאליפות היסטורית.


שאלקה - לברקוזן 2:1

אחרי הניצחון הגדול על ביירן בחוץ במחזור הקודם, שאלקה חזרה למבצרה, אבל חטפה בראש מלברקוזן, שממשיכה להוכיח מדוע היא קבוצת החוץ הטובה בגרמניה. פטריק הלמס (9) וארתורו וידאל (26) העלו את לברקוזן ליתרון כפול עוד במחצית הראשונה.קווין קוראני רק המתיק את הגלולה בדקה ה-86, אך לא הצליח למנוע הפסד ביתי נדיר לשאלקה, שספגה מכה קשה בתקוות ההעפלה שלה לגביע אופ"א.

 ארמניה בילפלד - שטוטגארט 2:2

אחרי חמישה ניצחון רצופים, שטוטגארט נעצרה דווקא בבילפלד, קבוצת הבית החלשה בליגה.  מתיאו דלפייר העלה את האורחים ליתרון כבר בדקה ה-4. כריס קאטונגו השווה כעבור חצי שעה של משחק, אך תומאס היצפלברגר החזיר את היתרון לשטוטגארט בדקה ה-35. מונטיאנו הרומני הצליח להשוות שוב בדקה ה-66, שער יקר מאוד, ששמר את קבוצתו במרחק נקודה בלבד מקוטבוס, שמעל הקו האדום. שטוטגארט כבר במרחק חמש נקודות מוולפסבורג המוליכה.

תוצאות נוספות:

פרנקפורט - דורטמונד 2:0

קרלסוהה - קוטבוס 0:0

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק