בוזגלו נקנס ב-50 אלף דולר

חלוץ מכבי ת"א, מאור בוזגלו, עמד בפני ועדת המשמעת, שקבעה כי השחקן ייקנס ב-50 אלף דולר. השחקן הבהיר: "אני אוהב את מכבי ואני לא אחראי ולא שולט בדברים של אבא שלי"

יום ראשון 03 מאי 2009
אשר גולדברג

מאור בוזגלו הגיע היום (ראשון) לועדת המשמעת והביע את עמדתו לגבי התבטאויות אביו כנגד המועדון. בוזגלו לא גינה את דברי אביו ולא יצא נגדם. הועדה החליטה כי השחקן ייקנס בסכום חסר תקדים של 50 אלף דולר. 

מאור בוזגלו הבהיר בועדת המשמעת: "אני לא יודע אם אבא שלי ימשיך לדבר או לא, גם אחרי ועדת המשמעת. אין לי שליטה על זה. הוא (יעקב) עומד בפני עצמו, אני מצטער. אני לא מסכים עם הדברים שלו, יש לי פה ואני מייצג אך ורק את עצמי"

בוזגלו הוסיף: "אני אוהב את מכבי ת"א, יש לי שם חוזה ואני שחקן הקבוצה לכל אורך השנים הבאות כאן בקרית שלום".

ולעניין אחר, הדיון בנושא דולי ג'ונסון נדחה לשבוע הבא ואילו יניב עזרן, שפתח פה על מנהל הקבוצה, אבנר טוויטו התנצל וגם ההחלטה לגביו תתקבל בשבוע הבא.

בוז גדול למאור בוזגלו

אוהדי מכבי ת"א כבר לא בראש אחד עם מאור בוזגלו. בוזגלו, שהגיע לקרית שלום בקול תרועה בתחילת העונה וזכה לאהדה עצומה מקרב האוהדים, מסומן כעת בגין התבטאויות של אביו ואף בגלל יכולת חלשה של ליגה שניה שמגלה השחקן.

בתום המשחק בו הפסידה מכבי ת"א 1:0 למכבי נתניה, שרקו אוהדים רבים מהמחנה הצהוב בוז למאור בוזגלו ובשיחות שקיימו האוהדים, הם היו רוצים לראות אותו מחוץ למועדון.

המאמן, אבי נמני, גיבה את האוהדים והבהיר שיש להם סיבה להתנהגות מול בוזגלו, שחייב להתרכז בכדורגל וברור שכל האמירות של אביו, משפיעות עליו לרעה והוא חלש ביותר וככל הנראה מתעסק בדברים שמחוץ לקבוצה. 


יעקב בוזגלו. צרור קללות וניסו להשתיקו

ביום ראשון יעמוד מאור בוזגלו לפני ועדת המשמעת של הקבוצה וצפוי לקנס כספי, בשל האמירות של אביו. האב יעקב, שצפה במשחק, זכה לצרור קללות מהאוהדים ובכל פעם שקם מהכיסא, השתיקו אותו בשריקות רמות.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק