מקום 6 או הקפאת משכורות

אולטימטום של עמוס לוזון לשחקני מכבי פ"ת. מקום שישי או ביטול משכורות מאי/יוני. אסיפה קשה של הקבוצה. רוני לוי שתק ולא דיבר

יום ראשון 03 מאי 2009
אשר גולדברג

בעקבות ההפסד אתמול (שבת) של מכבי פ"ת להכח עמידר ר"ג 2:0 וכפי שפורסם ב-TELESPORT, כינס היום (ראשון) יו"ר מכבי פ"ת, שינו זוארץ, את מאמן הקבוצה, המנהל ושחקני הקבוצה לאסיפת חירום, לאחר שהשחקנים קיימו אימון כושר שעתיים.

הדובר הראשי, היה יו"ר חברת הניהול, עמוס לוזון, שהבהיר חד משמעית: "אנחנו נראים גועל נפש. קבוצה חלשה.  בושה ואם הקבוצה לא תסיים במקום השישי ותנצח בכל המשחקים, לא ישולם משכורות חודשי מאי ויוני הקרובים, שיהפכו לקנס עבורכם".

מכבי פתח תקווה מאמינים שהמקום השישי בר השגה, בעקבות אי רישומה של בית"ר ירושלים לגביע אירופה, יכול להוביל את המלאבסים או מי שיתפוס את מקום 6 בטבלה, למפעל האירופאי.

שינו זוארץ דיבר על בושה, חוסר מחוייבות ונראה עצוב לנוכח האמירות הקשות לעבר השחקנים, שעבורם הליגה כאילו כבר נגמרה. זוארץ אמר: "שום שחקן לא ישוחרר, אבל בפועל מתוכננת מהפכה ענקית, אותה יוביל רוני לוי בשבועות הקרובים". לוי עצמו לא דיבר באסיפה וישב עם פנים חתומות.

אמש לאחר ההפסד נקבע: אסיפת חירום ועונשים בפ"ת  

שחקני מכבי פתח תקווה הוזעקו הבוקר (ראשון) לאסיפת חירום, שבה הם אמורים לשמוע ביקורת נוקבת, אמורים לקבל קנס כספי גבוה ולשמוע, ששחקנים רבים שאינם מחוייבים למועדון יעזבו בסיום העונה או כבר בימים הקרובים.

האכזבה אצל הבעלים עמוס לוזון והיו"ר שינו זוארץ גבוהה. השחקנים אינם מחוייבים, אינם נלחמים ולמרות העבודה המצויינת של המאמן רוני לוי, הקבוצה איבדה כל מוטיבציה ומחוייבות.

גורם במכבי פתח תקווה אמר: "גם המקום השישי יכול להוביל לגביע אופ"א ולשנות את כל ההכנות לעונה הבאה, אבל ישנה חבורה שלא איכפת לה מכדורגל, חבורת בכיינים שרבים מהם ישמעו הבוקר מה חושבים עליהם". 


הצוות הניהולי. אווירה קשה

הקשר סירמנה דמבלה שוחח בסופ"ש עם ראשי מכבי פ"ת וסיפר שראשו אינו נתון לכדורגל, בעקבות לידת בנו, שחייב לעבור ניתוח בליבו והוא מודאג וחייו לשהות במחיצתו. מכבי פ"ת החליטה לוותר על שירותיו של דמבלה עד סיום העונה, ובקיץ בהתאם להחלטת המאמן רוני לוי, יוחלט אם מכבי פ"ת תממש את האופציה שיש לה גם לעונה הבאה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק