בטוטו, פת של הפועל

גביע הטוטו: הדרבי הלוהט של אם המושבות הסתיים ב-1:3 קליל להפועל. אוהדי מכבי הגיבו בקריאות "תתפטר" כלפי רוני לוי.הפועל ר"ג ניצחה בתוצאה זהה גת סכנין

יום שלישי 15 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT

במסגרת המחזור החמישי בגביע הטוטו  הדרבי הסוער של אם המושבӕת, פתח תקווה,  שנערך הערב הסתיים בניצחונה של הפועל 1:3 על מכבי.

כבר בדקה השביעית אוהד כהן שמט כדור רוחב סתמי של עידן סרור, ואלנתן סלמי הרשית בקלילות, 0:1 להפועל. השיוויון של מכבי הגיע בדקה ה-48 כשדן רומן שלח כדור מ-22 מטר, אשר נכנס פנימה̠מתחת לידיו של שניר דורי.

בדקה ה-68 גיא צרפתי כבש את שער הבכורה שלו בטיל מ-20 מטר, 1:2 להפועל. כעבור 11 דקות התנהל דאבל פס בין צרפתי לסלמי שכבש את שערו השני, 1:3 להפועל, דבר שעזר לה להתבסס במקום הראשון של בית 1 ולזכות בכרטיס לרבע הגמר.
<͢r/> הקהל של מכבי פ"ת שנראה מתוסכל מההפסד קרא לרוני לוי להתפטר.

ר"ג ניצחה את סכנין

   במשחק נוסף הערב הפועל ר"ג ניצחה את סכנין 1:3 בוינטר. בדקה ה-14 אלי ביטון העלה את סכנין  ליתרון, ߑבעיטה מהאוויר. שחקני ר"ג המשיכו להפגין את משחקם הרגיל ושעטו לשיוויון.
בדקה ה-50 אסי דומב נגח מקרוב פנימה והשווה.  בדקה ה-69 קובצ'ביץ' העלה את ר"ג ליתרון בכדור חופשי מעשרים מטר לחיבורים. בדקה ה-71 סרג' איילי קבע את תוצאת המשחק, 1:3 לר"ג.
 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק