הפינה של מתן

"זה לא רק תחנת טוטו, אלא מקום מפגש לחברים שאוהבים ליהנות מהחיים". שלומי ביטון שמנהל את תחנת הטוטו "הפינה של מתן" ברחוב הרוא"ה 18 ברמת גן מבטיח להגדיל את סיכויי הזכייה

יום ראשון 03 מאי 2009
שלמה חסיד

 שלומי ביטון הוא כבר שנתיים ימים הבעלים הגאה של תחנת הטוטו/ווינר "הפינה של מתן" ברחוב הרוא"ה 18 ברמת גן, תחנה שכבר הפכה למוסד גדול ומכובד בקרב אוכלוסיית שולחי הווינר באזור, ולמקום המפגש הקבוע של כל מי שמתעניין בתחום.

וכמו כל תחנה רצינית שמכבדת את עצמה, גם התחנה הזאת מתגאה בזכייה מרשימה שזיכתה את בעליה בכסף רב, והעלתה הרבה חיוכים.

"הזכייה הכי גדולה הייתה של חצי מיליון", נזכר שלומי ביטון בחיוך רחב. "זה קרה  בשנה שעברה, באביב, בטוטו 16. מישהו, דווקא אחד המבוגרים, לקח את הכסף, שסייע לו להתיישר. אנחנו היינו מאוד מבסוטים שבנאדם שהימר דרכנו גרף את הזכייה. יש מין גאוות יחידה כזאת. אנחנו שמחים על כל זכייה, קטנה וגדולה".

האווירה במקום נהדרת, וממש מזכירה יציאה לבילוי, כשמצב הרוח בהתאם: תמיד למעלה. ביטון מספר בגאווה: "זה לא רק תחנת טוטו, אלא מקום מפגש לחברים שאוהבים ליהנות מהחיים. יש פה את כל הדברים הקטנים שעושים את החיים גדולים. יש פה גם אוכל טוב, גם קפה משובח, גם טוטו וגם לוטו. יש לנו שיטות צמצום, אנחנו מאוד מקצוענים ומאוד מבינים בתחום שלנו. החבר'ה טובים, אוהבים להמר. עכשיו זה חודש מאי הגדול, חודש של הכרעות בכל הזירות.יש פה משחקים טובים בטלוויזיה, כולם רואים הכול ביחד, כי יש פה שתי טלוויזיות ורואים כמה משחקים במקביל. האווירה כאן מזכירה את המגרש, אולי אפילו יותר טובה".

"הפינה של מתן".  הרוא"ה 18 רמת גן.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק