ביתר ויתרה על אירופה

בית"ר ירושלים לא תמציא ערבויות בסך 5 מיליון יורו, והבוקר (שלישי) יודיע היו"ר קורנפיין שהקבוצה לא תשחק בקיץ בגביע אירופה החדש. זנדברג גמר את העונה

יום שני 04 מאי 2009
אשר גולדברג
בית"ר ירושלים, האלופה ומחזיקת הגביע, מתחילה כבר ממחר את סדרת ההתפרקות שלה. מחר בבוקר יודיע יו"ר הקבוצה, איציק קורנפיין להתאחדות לכדורגל ולרשות לבקרה התקציבית כי קבוצתו לא תשתתף בקיץ בגביע אירופה, שהוא התחליף המתקדם יותר לגביע אופ"א.

קורנפיין לא הצליח להשיג סכום של 5 מיליון יורו, כפי שדורש החוק לרישום הקבוצה באירופה, מהלך שיגרום לכך שהקבוצה שתסיים במקום השישי יכולה בסופו של דבר להגיע גם היא לאירופה.

משה דדש בדרך לבית"ר

משה דדש עשוי להגיע בקיץ הקרוב לבית"ר ירושלים בכדי לעזור לה בניהול הקבוצה, לאחר עידן גאיידמק. השוקת השבורה שהשאיר המיליארדר, לאחר הודעתו הדרמטית כי הוא לא מעונין יותר בקבוצה, מחייבת כעת עמוד שידרה ניהולי חדש מול הרשות לבקרת התקציבים ומול כונס הנכסים והמפרק שבדרך.

לאחרונה מתנהל מו"מ חשאי, שאמור להחזיר את דדש לקדמת הבמה של בית"ר ירושלים, אותה הוא עזב בתחילת המילניום. היו"ר הנוכחי של האלופה, איציק קורנפיין, הפועל כמעט לבדו בשטח יהיה חייב בקיץ גורם נוסף שיעמוד לצידו בכדי להציל את הקבוצה.


איציק קורנפיין. מחפש שותף לניהול בית"ר

הסיבה העיקרית לפגישה של השניים היא מציאת אדם או מקור הכנסה, שידאג לתקציב מסוים, לנוכח ההליכה הכמעט וודאית לכונס נכסים.

בית"ר של הימים הללו, לא תוכל להציב היום בפני מוסד הרישוי ערבויות כספיות של חמישה מליון אירו, לכן ההתנתקות של הדאבלסטית "מגביע אירופה", השם החדש של גביע אופ"א היא כמעט וודאי.

דדש מוכן לקחת על כתפיו את משימת הניהול, כשבמקביל ינסה לעזור לאיציק קורנפיין למכור את הקבוצה. בעיה נוספת ואחת המרכזיות,  שהתגלתה בבדיקה שנערכה לאחרונה היא שורה ארוכה של עיקולים שישנם מטעם אנשים שונים כנגד גאיידמק.

חלק מהעיקולים הם על כרטיסי השחקן של אבירם בורכיין, טוטו תמוז, ברק יצחקי, דריו פרננדז, עמית בן שושן, כריסטן אלברז, עידן טל ואחרים, דבר שיקשה על הקבוצה למכור אותם ולהכניס את כספי התמורה לבית"ר.


כרטיסי השחקן מעוקלים. יצחקי ואלברז

זנברג גמר את העונה

מיכאל זנדברג
לא ישחק עד סיום העונה. הקשר המצטיין סובל מפגיעה בשרירי הבטן ויהיה חייב לעבור ניתוח בקע, שיגרום לו להחמיץ את משחק חצי גמר גביע המדינה, שייערך בשבוע הבא.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק