פיני גרשון: זו היכולת שלנו

המאמן הצהוב לא מופתע מהתבוסה שהנחילה קבוצתו לאשקלון בחוץ: "היינו רק צריכים להביא את היכולת הזו לידי ביטוי. במשחק הראשון לא היינו מפוקסים רק 2-3 דק' ולכן הפסדנו". רובי בלינקו: "נלמד את הלקח מהמשחק"

יום שני 04 מאי 2009
מערכת TELESPORT
מכבי ת"א הביסה הערב (שני) את עירוני אשקלון 69:86 במשחק מס' 2 בסדרת הפלייאוף, והשוותה את הסדרה ל-1:1. המאמן הצהוב, פיני גרשון אמר בסיום: "זאת היכולת שלנו, רק צריך להביא אותה לידי ביטוי. במשחק הראשון שמרנו טוב ופשוט לא היינו מפוקסים 2-3 דקות ולכן הפסדנו". 

"אנחנו יכולים להיות גם יותר טובים. אני מתאים את השחקנים למצב ולמשחק. זה היה משחק חוץ חשוב והיינו צריכים שיהיו בו שחקנים שהיו במצב הזה ובמעמד הזה, עם הגב לקיר. העובדה שהם קלעו 25 נקודות במחצית הראשונה, אומרת ששמרנו כמו שצריך".

מרכוס בראון הוסיף: "רצינו לבוא הערב ולשחק טוב, לשחק ביחד ולתת הצהרה. זה מסוכן כשנותנים לקבוצה כזאת ביטחון. הכי חשוב להיות קשוחים ומוכנים. אנחנו מקצוענים, אוהבים את המשחק ואת הקבוצה ונבוא ככה גם למשחק הבא". 

מן העבר השני, רובי בלינקו סיכם: "אני אוהב את השחקנים אותו הדבר גם עם ההפסד. אני לוקח מפה את המחצית השניה, ואיתה נלך הלאה. זו סדרה, נלמד את הלקח מהמשחק הזה ונשתדל לבוא יותר מוכנים ומפוקסים למשחק הבא". 

"שיחקנו מול קבוצה חזקה מאוד, שהיא פייבוריטית. היה פה איזשהו סימפטום שניסיתי להתמודד איתו כל השבוע ולצערי לא הצלחתי, מצד שני נראה לי שקנו להם קיסמים כי הם לא מיצמצו. יש פה שחקני כדורסל מצוינים ואנשים עם לב גדול". 

"כמו שהתחלנו פה את המחצית השניה, אנחנו צריכים להמשיך גם למשחק הבא. במחצית הראשונה לא נכנסו הזריקות, ומכבי התמקדו יותר בשחקנים המרכזיים שלנו שאמורים להוציא לפועל את הדברים, ובזה הם הרגו לנו את משחק ההתקפה".

  
רובי בלינקו, הערב באשקלון

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק