לא הגיע לנו יותר מנקודה

אחרי ה- 0:0 בסכנין שהותיר את מכבי חיפה במקום השני בטבלה, אלישע לוי מודה: "התיקו שיקף. אנחנו תמיד רוצים לנצח, אבל במאבק הזה כל נקודה היא חובה ולטובה"

יום שני 04 מאי 2009
מערכת TELESPORT

מכבי חיפה ובני סכנין נפרדו הערב (שני) ב- 0:0 משמים, שתוצאתו העיקרית הינה הישארותה של הפועל ת"א במקום הראשון, בעקבות עדיפות של שער אחד בודד. 

אלישע לוי אמר בתום המשחק: "מאכזב, אבל למען האמת התיקו שיקף. להבדיל מהמשחקים האחרונים, היום לא הגיע לנו יותר מנקודה אחת. באופן כללי, זה היה משחק לא ברמה גבוהה. אנחנו תמיד רוצים לנצח, אבל במאבק הזה כל נקודה היא חובה ולטובה". 

"אנחנו נלך עד הסוף והמאבק יהיה צמוד על הסוף. הגענו ללא מעט הזדמנויות, אבל עם כל הכבוד יש גם יריב שנאבק על החיים שלו ורצה נקודה משלו. אנחנו מסתכלים קדימה, נהיה דרוכים ומוכנים. לא יהיה קל לא להפועל ולא לנו".

מן העבר השני, ערן קוליק אמר: "יש תחושה של פספוס. הגענו למצבים, והיינו צריכים להכריע את המשחק. אומנם מכבי חיפה מניעה כדור טוב יותר, אבל אנחנו היינו יותר מסוכנים. בסה"כ, הקבוצה שלנו בכיוון הנכון".

שוערה של סכנין, מאיר כהן הוסיף: "מכבי חיפה פחדה מאיתנו יותר מאשר אנחנו ממנה. כבר במחצית הראשונה הרגשתי שזה לא המשחק שלהם. בתחילת המשחק אולי היינו חותמים על נקודה, אבל בסופו של דבר אפשר להרגיש מעט אכזבה. אנחנו יותר טובים מהכח ר"ג ומקרית שמונה, ואנחנו צריכים להישאר בליגה בזכות".

צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק