לא משימה בלתי אפשרית

מנג'ר ארסנל, ארסן וונגר, שומר על אופטימיות זהירה לקראת מפגש הגומלין בחצי גמר ליגת האלופות מול מנצ'סטר יונייטד, כשחניכיו מצויים בפיגור 0:1 מהמשחק הראשון. פרגוסון: "אנחנו מרחק בעיטה מרומא"

יום שלישי 05 מאי 2009
אור בס
ערב משחק הגומלין בקרב הכל-אנגלי של חצי גמר ליגת האלופות, הביע ארסן וונגר, המנג'ר הצרפתי הוותיק של ארסנל, אופטימיות זהירה באשר לסיכויי קבוצתו להציג את "המשחק המבריק" שיאפשר להם למחוק את היתרון המינימלי של היונייטד מהמשחק הראשון ולהעפיל לגמר המיוחל, שם יחכו להם צ'לסי או ברצלונה.

ארסנל כבר ניצחה את יונייטד העונה באמירויות 2-1 באחד המשחקים היותר טובים שלה בליגה העונה כשהמפגש באולד טרפורד אמור להיערך עוד שבועיים ויכול להיות מאוד קריטי למאבק האליפות.

וונגר התבטא במסיבת העיתונאים הערב, בצורה שאמורה לעורר השראה ואופטימיות בקרב חניכיו לקראת המשחק: "אנחנו משחקים בבית, שם יש לנו מאזן מצוין בליגת האלופות. הרבה אנשים רואים בנו כלא ראויים למעמד הזה, אבל אני מאמין שנוכל לעשות זאת ולהעפיל לגמר. זו לא משימה בלתי אפשרית בעבורנו, ואמונתי לא תשתנה גם נספוג שער מוקדם במשחק."

 וונגר צפוי לקבל בחזרה לסגל את רובין ואן פרסי, שאמור לשוב מפציעה, אבל הסיכויים שהוא ייפתח לא גדולים מדי. לארסנל באמירויות, 3 הפסדים בלבד ב-83 משחקים מאז המעבר לאיצטדיון הזה ו-2 שערים בלבד שהיא ספגה ב-13 המשחקים שלה ב-2009. 

לנוכח עובדות אלה, מנצ'סטר יונייטד מגיעה למשחק עם יתרון של 0:1  מהמשחק הראשון, במשחק שבו היא שלטה בלי עוררין והיתה שווה אפילו יותר משער. מאז היא ניצחה בליגה 0:2  את בורו בעוד שארסנל ניצחה 0:3 את פומפי. שתי הקבוצות נתנו מנוחה ללא מעט שחקנים בליגה, והם אמורים לחזור כמובן למשחק היום. 

מנג'ר השדים האדומים, סיר אלכס פרגוסון, הצהיר מפורשות, מה הן המטרות שלו במשחק מחר: "אנחנו צריכים לשחק במטרה להבקיע שער. אם נבקיע, יהיה זה יתרון עצום עבורנו, כיוון שארסנל יהיו חייבים להבקיע שלושה שערים. היתרון בידינו ואנחנו מרחק בעיטה אחת מרומא, מה שמהווה תמריץ גדול מאוד בשבילנו."

פרגוסון אף התנבא ואמר שהמשחק יהיה "צמוד" וכי ייתכן ששתי הקבוצות יגיעו להארכה ואף להכרעה בבעיטות עונשין מן הנקודה הלבנה. פרגוסון יוכל להתעודד בחזרתם האפשרית של פטריס אוורה וריו פרדיננד להגנת הקבוצה, לאחר שהיו מושבתים עקב פציעה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק