המאבק יהיה עד הסוף

לאחר היכולת הפושרת של מכבי חיפה בסכנין, ראוי שקרב האליפות ימשיך עד הדקה האחרונה של המחזור ה-33. ומילה ליעקב בוזגלו: שתוק

יום שלישי 05 מאי 2009
אייל כהן

מכבי חיפה לא הגיעה לסכנין אתמול, והאמת כי היה ראוי שקבוצתו של אלישע לוי תפסיד ותתעורר לקראת הישורת האחרונה של העונה, לפני שיהיה מאוחר מדי עבורה.

קשה להסביר את המאניה דיפרסיה אשר שוררת במכבי חיפה. קבוצה שמסוגלת לנצח קבוצות
חלשות כמו מכבי אחי נצרת במקבץ שערים, אבל בליגת העל העונה נראית חושך. קבוצה שרוצה לקחת אליפות, כמו כל קבוצה על הגלובוס, צריכה להוכיח בגרות ואחריות, מה שלא נראה אתמול על השחקנים כלל וכלל.

קשה להצביע על שחקן אחד שבהחלט בלט בסכנין. מכבי חיפה נראתה כבוייה, אנמית, יבשה והאמת במילה קצת יותר קיצונית: מגעילה. כעת שוב הירוקים הכניסו עצמם לבור,אשר  יצטרכו  לדעת כיצד לצאת ממנו ב-4 המחזורים הסופיים שנותרו.


קולמה מול האקסית, לא בלט. (תמונה: האתר הרשמי מכבי חיפה)

המאבק על האליפות יוכרע במפגשי הגדולות. רק כאן תגיע ההכרעה האמיתית ותראה האלופה האמיתית של הכדורגל הישראלי בתום 33 מחזורים. האם נראה שוב את אותם הפרצופים של ימי השרוכים, שבו בית"ר ירושלים זכתה באליפות בדקה האחרונה? או שמא כיצד גוטמן מאבד אליפות, כפי שאימן בבית"ר ירושלים לפני מספר שנים?

והצעה קטנה להתאחדות: אולי כבר מהמחזור הקרוב כדאי לאחד את משחקי הגדולות לשעה אחידה, במקום לאבד חשק ועניין של משחק יחיד ביום שני, של קבוצות שרצות לאליפות.

שומר פיו ולשונו

השבוע החולף היה שייך לשחקן החיזוק החדש במכבי ת"א, יעקב בוזגלו. האבא של, הוכיח כי לא צריך לשחק כדורגל כדי להתברג לדירוג הסלבריטאים בישראל, מספיק שיש לך לשון ארוכה וחלקלקה.

אני לפחות, עדיין מנסה לפענח מה האינטרס הגלום מאחורי ההתנהגות החסרת פרופורציות של יעקב בוזגלו. הכוונה, אם המטרה של האבא לקדם בצורה כזו או אחרת את בנו, הרי שלטלנובלה הבאה בכבלים, יעקב בוזגלו  קיבל תפקיד ראשי. האם כך צריך להתנהג אדם שמקבל משכורת והערכה מהבעלים שלו? לירוק לבאר שממנה אתה יונק? 


מאור בוזגלו מגיע לקרית שלום. רומן קצר?

מאור לדעתי צריך להתנתק לחלוטין מאביו במיידי, שעוד יוביל אותו לפרישה בגיל מוקדם בעקבות חרדות קיום ואי נוחות בתחושה כי רוחו של האבא נמצאת שם. הדימוי העצמי של בוזגלו נפגע  וזה מוביל לשרשרת אי ההצלחות של השחקן על כר הדשא וקנס חסר תקדים כפי שקיבל בועדת המשמעת. 

במכבי ת"א הבינו כי מאור ימשיך להתהלך עם בייביסיטר, מה שעלול לפגוע ביהלום שבו השקיעה הקבוצה סכום גבוה יחסית לקבוצה , לכן החליטה להחזיר סכום נכבד מההשקעה חזרה לכיסה למען יראו וייראו.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק