שירצקי ושפיגל בעיסקת מכבי

גורמים עיסקיים מנסים להביא למכבי ת"א את איזי שירצקי, כשותף לאלכס שניידר. על פי התוכנית, גיורא שפיגל ואבי נמני יהיו בראש המערכת המקצועית/ניהולית של מכבי בעונה הבאה

יום שלישי 05 מאי 2009
אשר גולדברג

בחשאי ובחדרי חדרים, מנסים גורמים עיסקיים בולטים ומוכרים לרקום עיסקה שתעזור לאלכס שניידר להשאיר את מכבי ת"א עם התקציב הגבוה ולהוביל את המועדון בחזרה לימי הזוהר והאליפויות.

התוכנית היא לצרף את איזי שירצקי, הבעלים של הפועל ק"ש כדי שיהיה שותף לאלכס שניידר ויחד איתו את גיורא שפיגל, שלאחרונה היה במכבי ת"א לפני 21 שנים ועימו מכבי ת"א זכתה בגביע המדינה.

נכון לעכשיו הצדדים בודקים את המהלך שמוגדר כבעל סיכויים סבירים. שירצקי אומנם מכחיש את הכוונה הזו, אבל גורם המקורב למהלך אמר: "איזי שירצקי הוא איש מכבי ת"א, שיחק במכבי ת"א והחלום שלו הוא לנהל את מכבי ת"א, כשבראשה יעמדו גם גיורא שפיגל וגם אבי נמני, בחלוקה ברורה של ניהול ספורטיבי ומקצועי.

מה שעלול להכשיל את המהלך הנרקם הוא חוק הצינון, שדורש שנת צינון לבעלים, שרוצה לעבור לבעלותה של קבוצה אחרת, כמו אלי טביב למשל.

גורם בכיר בהתאחדות, התייחס לבעיה הזו ואמר: "צינון? ניתן להם סירופ. היום אפשר להוליך כל מהלך, תלוי באחוזים של הניהול ובפעולות שההתאחדות לכדורגל תדרוש. גם אלי טביב יקבל אישור ואין סיבה ששירצקי, במידה ויחליט לעזוב את הפועל ק"ש, לא יהיה במכבי ת"א כי אין פה חוקי עבדות ולא נראה שיש ניגוד אינטרסים".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק