דידייה דשאן חתם במארסיי

המאמן הצרפתי של יובנטוס לשעבר, יחל לאמן את מארסיי ביוני הקרוב, במקומו של אריק גרטס. ארסן ונגר דחה הצעת עתק מריאל מדריד ויחתום על חוזה חדש בארסנל

יום שלישי 05 מאי 2009
מערכת TELESPORT
 עכשיו זה רישמי: דידייה דשאן יהיה מאמנה של מארסיי בעונה הבאה. מאמנה הצרפתי של יובנטוס לשעבר, חתם במארסיי לשנתיים הקרובות ויחליף בתפקיד את אריק גרטס, שהודיע על עזיבתו, זאת למרות שמארסיי נמצאת בעיצומו של מאבק האליפות בצרפת, ועשוייה לזכות בתואר ראשון מאז 1992.

דשאן בן ה-40 היה מועמד למספר מועדוני צמרת, מאז שעזב את יובנטוס ב-2007, אך חזר בסופו של דבר למועדון בו שיחק בעבר.

הסיבה לעזיבתו של גרטס, שמצליח מאוד העונה במארסיי עדיין לא ברורה, אך מקורות בצרפת טוענים שגרטס נעלב מדברים שאמר עליו נשיא המועדון, כמו גם העובדה שהוא מחזיק בהצעות נדיבות לעונה הבאה ממועדונים בסעודיה ובקטאר.

ונגר אמר לא לריאל מדריד

פלורנטינו פרז, מי שיהיה הבעלים הנבחר של ריאל מדריד בעונה הבאה כבר מתחיל לעבוד ולבנות את קבוצת החלומות שלו, במטרה להחזיר את ריאל למרכז הבמה בעונה הבאה.

כבר עכשיו ברור שחואן דה ראמוס, מאמנה הנוכחי של ריאל מדריד לא ימשיך בעונה הבאה וה"ניוז אוף דה וורלד" מדווח שארסן ונגר, דחה הצעת עתק בסך 40 מיליון יורו מריאל מדריד, כדי להצטרף לבלאנקוס בעונה הבאה.

ע"פ הדיווחים, לונגר הוצע חוזה לחמש שנים, שכולל בונוסים על זכייה בליגת האלופות והליגה הספרדית בסך 8 מיליון יורו נוספים. לונגר הובטח גם תקציב עתק לרכש ומינוי עתידי לתפקיד של מנהל מקצועי במועדון.

אולם למרות ההצעה המדהימה של פרז, ונגר החליט להישאר בארסנל ולחתום על חוזה חדש, שישאיר אותו באמירויות לשלוש שנים נוספות לפחות. חוזהו הנוכחי של ונגר בארסנל, מסתיים בתום העונה והנהלת ארסנל נחושה להשאיר את המאמן הצרפתי המוערך במועדון.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק