תמיד מהמרים שרעננה תנצח

אלברט אליאסי מפעיל ברחוב אחוזה 176 ברעננה את תחנת הטוטו בקיוסק "דברים טובים אצל אלברט": יש פה את השירות הכי טוב ברעננה. אנחנו מספר 1 באמינות

יום שלישי 05 מאי 2009
שלמה חסיד

 אלברט אליאסי מפעיל ברחוב אחוזה 176 את אחת מתחנות הטוטו הבולטות בעיר, אם לא הבולטת שבהן. כל אחר הצהריים מתאספים אצלו בתחנה, בלב רחוב אחוזה ההומה, מהמרים רבים שבאים לנסות את מזלם בהימורים על משחקי היום, ולפעמים גם זוכים בפרסים יקרי ערך.

700 אלף שקל שולמו בתחנה למהמרים בשנת 2008 -  כך נכתב  על כרזה גדולה שניצבת במרכז החנות "דברים טובים אצל אלברט", מטעם מועצת ההימורים, המפקחת על התחנה. במרוצת השנים צברה התחנה מוניטין רב, תוצאה ישירה של העובדה שהחנות כבר פתוחה במשך עשרים שנה. כמו כן זכו בתחנה במיליון ומאה אלף שקל בשנת 99, דבר שגרם להתרגשות גדולה והרבה גאווה בתחנה.

"יש פה את השירות הכי טוב ברעננה", מתלהב אליאסי מהמקום. "אנחנו משלמים את רוב הזכיות על  המקום. כשאני אומר רוב אני מתכוון לומר שאנחנו משלמים כמעט את כל הזכיות ורק לעיתים נדירות יוצא שאנחנו לא משלמים את הכול. חוץ מזה, ולא פחות חשוב:  אנחנו מספר 1 באמינות. מילה שלנו שווה ברזל, וזה דבר שלא תמצאו בשום מקום אחר, בעיר ומחוצה לה, וזה דבר שהקליינטים יודעים היטב. אנחנו גם נותנים יחס מצוין, אישי ולבבי, לכל מי שנכנס הנה. אנחנו מומחים בכדורגל, יודעים לתת טיפים טובים ללקוחות, שיוצאים מכאן מרוצים. בנוסף אנחנו פטריוטים לעיר רעננה, שמחים מאוד על העליה הקרובה של הפועל רעננה ותמיד מהמרים שהיא תנצח, למרות שלפעמים היא מפסידה ומפילה אותנו"

"דברים טובים אצל אלברט". פיצוציה ותחנת הטוטו ברחוב אחוזה 176, רעננה
 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק