דודי סלע ולוי ברבע הגמר

צ'לנג'ר רמה"ש: צמד הטניסאים הישראלים המשיכו לשלב רבע הגמר. סלע המשיך לשלב הבא ללא משחק, לאחר הפרישה של ההודי אמריטראז'. סלע גבר 5:7, 3:6 על האוסטרלי קליין. פורטוגל: שחר פאר ברבע הגמר

יום רביעי 06 מאי 2009
מערכת TELESPORT
 שני ישראלים שנותרו בטורניר היחידים ברמה"ש, הם דודי סלע והראל לוי שהעפילו לשלב רבע הגמר (סך פרסים 100 אלף דולר) בצ'לנגר. 

הראל לוי השיג ניצחון ללא משחק. יריבו ההודי, פרקאש אמריטראז', פרש בגלל פציעה עוד לפני פתיחתו. כעת הראל לוי יתמודד ביום חמישי הקרוב את המנצח בין אוואנס האמריקאי למאטוסביץ' האוסטרלי. 

דודי סלע לעומתו שיחק וניצח דיי בקושי 3:6, 5:7 את הטניסאי האוסטרלי, בריידן קליין. סלע, שמדורג במקום הראשון בטורניר, ישחק מול המדורג מספר 6, הגרמני בקר.

שחר פאר ברבע הגמר

הטניסאית הישראלית, שחר פאר, השיגה תוצאה נהדרת במשחק השני בטורניר החימר בפורטוגל (220 אלף יורו סך פרסים). פאר ניצחה 4:6, 1:6 מול הצ'כית סטריקובה והעפילה לרבע הגמר. 

פאר כבר הייתה בפיגור 4:0 במערכה הראשונה ונראה כי פאר תאבד אותה, אבל קור הרוח של הישראלית הגיע בזמן כדי לנצח 4:6 את המערכה הראשונה. במערכה השנייה פאר הפסידה רק משחקון אחד בדרך לניצחון במשחק. 

זהו שלב הרבע הגמר הראשון של פאר מאז חודש פברואר. בשלב הבא תפגוש פאר את הסלובקית גרות', המדורגת במקום ה-73 בעולם. פאר גם ניצחה בטורניר הזוגות עם בת זוגה ז'י יאן הסינית 2:6, 4:6 את הרוסיה רודינובה וגוברוצובה הבלארוסית. בשלב הבא יפגשו את שרון פישמן הקנדית ומאורסי ההונגריה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק